طراحی سایت شرکتی globalchemex

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت شرکتی globalchemex

طراحی سایت شرکتی globalchemex

شرکت globalchemex خدماتی همچون صادرات، حمل و نقل و تهیه مواد شیمیایی در سراسر جهان، خدمات مشاوره مهندسی و تولید مواد شیمیایی و پتروشیمی را در سطح بین المللی و در خاورمیانه بصورت حرفه ای انجام میدهد. سایت این شرکت بصورت دوزبانه (عربی – روسی) در جهت معرفی محصولات طراحی شده است.


لزوم داشتن سایت شرکتی در چیست؟

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار و یا پایگاه اداری می باشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود و مکان فیزیکی ندارد و با این وجود می‌توان در همین فضا یعنی وب سایت، محصولات یا خدمات شرکت را بدون واسطه به طور مستقیم به مشتریان خود ارائه نموده و بعلاوه یک رزومه از فعالیت های شرکت، نحوه تماس با شرکت، مشتریان شرکت و نمونه ای از خدمات ارائه کرده و گالری تصاویری از ارتباطات و نمایشگاه ها و … را از طریق همین وب سایت ایجاد نمود. وب سایت شرکتی می‌تواند حکم یک ویترین محصولات و یا پل ارتباطی جهت تماس آن شرکت باشد.

طراحی وب سایت شرکتی می تواند مهمترین گام برای آنلاین برندینگ باشد. آنلاین برندینگ به تمامی روش هایی گفته می شود که برند شما را در معرض توجه و نمایش از طریق بازاریابی آنلاین قرار می دهد. اگر کاربران و مشتریان در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن آنها نقش می بندد از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت در آنلاین برندینگ شرکت تنها با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای امکان پذیر است.

مشتریان، سطح کیفیت و کلاس و رتبه و جایگاه شرکت یا فروشگاه یا هر کسب و کاری که داریید را از طریق نوع طراحی وب سایت شرکت شما چه از نظر حرفه ای بودن در ui و ux و چه از نظر نوع برنامه نویسی که پشت صحنه وب سایت شرکتی شماست، شما را ارزیابی می کنند. این یکی از مواردی است که میتواند در ذهن مخاطب شما اثرگذار بوده و در ارزیابی شرکت شما دخیل باشد.

حال در نظر بگیرید که به  دنبال شرکت طراحی سایتی رفتید که طراحی سایت ارزان به شما پیشنهاد میکند. از این نوع شرکتها متاسفانه یا خوشبختانه بسیار زیاد است فقط کافیست در گوگل سرچ کنید طراحی وب سایت ارزان و حتی ساخت سایت رایگان.

وقتی یک مدیر یا شرکت داری برای طراحی سایت شرکت خود حاضر نیست هزینه کند و یک مبلغ متناسب با نرم بازار برای آن سایت که هویت آن شرکت در فضای اینترنت که یک جایگاه بین المللی و جهانی محسوب میشود بپردازد، قطعا انتظار افزایش مشتریان یا حداقل سطح مشتریانش نیز در همان حد و اندازه خواهد بود.


طراحی سایت شرکتی شامل چه خدماتی است؟

 • وبلاگ و مقالات
 • صفحات نامحدود
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • مدیریت پروژه ها
 • آمار بازدید پیشرفته
 • امکان چت آنلاین
 • فروشگاه آنلاین
 • سامانه پیامک
 • عضویت کاربران
 • امکان چندزبانه
 • و …

آماده ثبت سفارش هستید؟

همین حالا برای ثبت سفارش طراحی سایتتون اقدام کنین!

ثبت سفارش

نام مشتری

شرکت پتروکیمیا پیوند

نوع خدمات

طراحی و توسعه سایت

تاریخ تحویل

05 آبان 1398

محل کارفرما

Room 427، Building 3، Hongkong international trading complex، No. 188-On Road، wiagaoqiao، new podung area-Shanghai، China

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: