طراحی سایت شرکتی – فروشگاهی shanghaimetex

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت شرکتی - فروشگاهی shanghaimetex
طراحی سایت شرکتی - فروشگاهی shanghaimetex

طراحی سایت شرکتی - فروشگاهی shanghaimetex

شرکت مشاوره بازرگانی شانگهای. تولید مواد اولیه شیمیایی و تولید کننده و ارائه دهنده خدمات فنی و محصولات با کیفیت به صنایع تولید مواد غذایی است. شانگهای عناصر بسیار کاربردی را برای بهبود کیفیت محصولات شما و کمک به مصرف کنندگان در زندگی سالم تر ارائه می دهد. برای داشتن پروفایل های ایمنی برتر و تجربه اثبات شده در زمینه رعایت مقررات جهانی غذا و جهانی، به فن آوری های غذایی شانگهای متکی باشید.


لزوم داشتن سایت شرکتی در چیست؟

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار و یا پایگاه اداری می باشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود و مکان فیزیکی ندارد و با این وجود می‌توان در همین فضا یعنی وب سایت، محصولات یا خدمات شرکت را بدون واسطه به طور مستقیم به مشتریان خود ارائه نموده و بعلاوه یک رزومه از فعالیت های شرکت، نحوه تماس با شرکت، مشتریان شرکت و نمونه ای از خدمات ارائه کرده و گالری تصاویری از ارتباطات و نمایشگاه ها و … را از طریق همین وب سایت ایجاد نمود. وب سایت شرکتی می‌تواند حکم یک ویترین محصولات و یا پل ارتباطی جهت تماس آن شرکت باشد.

طراحی وب سایت شرکتی می تواند مهمترین گام برای آنلاین برندینگ باشد. آنلاین برندینگ به تمامی روش هایی گفته می شود که برند شما را در معرض توجه و نمایش از طریق بازاریابی آنلاین قرار می دهد. اگر کاربران و مشتریان در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن آنها نقش می بندد از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت در آنلاین برندینگ شرکت تنها با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای امکان پذیر است.

مشتریان، سطح کیفیت و کلاس و رتبه و جایگاه شرکت یا فروشگاه یا هر کسب و کاری که داریید را از طریق نوع طراحی وب سایت شرکت شما چه از نظر حرفه ای بودن در ui و ux و چه از نظر نوع برنامه نویسی که پشت صحنه وب سایت شرکتی شماست، شما را ارزیابی می کنند. این یکی از مواردی است که میتواند در ذهن مخاطب شما اثرگذار بوده و در ارزیابی شرکت شما دخیل باشد.

حال در نظر بگیرید که به  دنبال شرکت طراحی سایتی رفتید که طراحی سایت ارزان به شما پیشنهاد میکند. از این نوع شرکتها متاسفانه یا خوشبختانه بسیار زیاد است فقط کافیست در گوگل سرچ کنید طراحی وب سایت ارزان و حتی ساخت سایت رایگان.

وقتی یک مدیر یا شرکت داری برای طراحی سایت شرکت خود حاضر نیست هزینه کند و یک مبلغ متناسب با نرم بازار برای آن سایت که هویت آن شرکت در فضای اینترنت که یک جایگاه بین المللی و جهانی محسوب میشود بپردازد، قطعا انتظار افزایش مشتریان یا حداقل سطح مشتریانش نیز در همان حد و اندازه خواهد بود.


طراحی سایت شرکتی شامل چه خدماتی است؟

  • وبلاگ و مقالات
  • صفحات نامحدود
  • گالری تصاویر و ویدیو
  • مدیریت پروژه ها
  • امکان چت آنلاین
  • فروشگاه آنلاین
  • سامانه پیامک
  • عضویت کاربران
  • امکان چندزبانه

آماده ثبت سفارش هستید؟

همین حالا برای ثبت سفارش طراحی سایتتون اقدام کنین!

ثبت سفارش

نام مشتری

پترو کیمیا پیوند

نوع خدمات

طراحی و توسعه سایت

تاریخ تحویل

10 شهریور 1398

محل کارفرما

Room 803, NO5588 caoan road, jiading district, Shanghai- China

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: