طراحی سایت شرکتی AGATT

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت شرکتی AGATT
طراحی سایت شرکتی AGATT

طراحی سایت شرکتی AGATT

ارائه دهنده خدمات و تأمین کننده راه حل برای صنایع در جمهوری آذربایجان به ویژه صنایع پتروشیمی نفت و گاز. مهمترین بخش کار agatt که به آن افتخار می کنیم، قطعاً عرضه تجهیزات با کیفیت بالا به بازار آذربایجان است. شرکت agatt اقدام به تهیه کالاهای سفارش داده شده از تولید کنندگان شناخته شده تجهیزات در ایالات متحده، اروپا، CIS و سایر کشورها، واردات و سپس تحویل مشتری می کند.


لزوم داشتن سایت شرکتی در چیست؟

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار و یا پایگاه اداری می باشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود و مکان فیزیکی ندارد و با این وجود می‌توان در همین فضا یعنی وب سایت، محصولات یا خدمات شرکت را بدون واسطه به طور مستقیم به مشتریان خود ارائه نموده و بعلاوه یک رزومه از فعالیت های شرکت، نحوه تماس با شرکت، مشتریان شرکت و نمونه ای از خدمات ارائه کرده و گالری تصاویری از ارتباطات و نمایشگاه ها و … را از طریق همین وب سایت ایجاد نمود. وب سایت شرکتی می‌تواند حکم یک ویترین محصولات و یا پل ارتباطی جهت تماس آن شرکت باشد.

طراحی وب سایت شرکتی می تواند مهمترین گام برای آنلاین برندینگ باشد. آنلاین برندینگ به تمامی روش هایی گفته می شود که برند شما را در معرض توجه و نمایش از طریق بازاریابی آنلاین قرار می دهد. اگر کاربران و مشتریان در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن آنها نقش می بندد از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت در آنلاین برندینگ شرکت تنها با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای امکان پذیر است.

مشتریان، سطح کیفیت و کلاس و رتبه و جایگاه شرکت یا فروشگاه یا هر کسب و کاری که داریید را از طریق نوع طراحی وب سایت شرکت شما چه از نظر حرفه ای بودن در ui و ux و چه از نظر نوع برنامه نویسی که پشت صحنه وب سایت شرکتی شماست، شما را ارزیابی می کنند. این یکی از مواردی است که میتواند در ذهن مخاطب شما اثرگذار بوده و در ارزیابی شرکت شما دخیل باشد.

حال در نظر بگیرید که به  دنبال شرکت طراحی سایتی رفتید که طراحی سایت ارزان به شما پیشنهاد میکند. از این نوع شرکتها متاسفانه یا خوشبختانه بسیار زیاد است فقط کافیست در گوگل سرچ کنید طراحی وب سایت ارزان و … حتی ساخت سایت رایگان.

وقتی یک مدیر یا شرکت داری برای طراحی سایت شرکت خود حاضر نیست هزینه کند و یک مبلغ متناسب با نرم بازار برای آن سایت که هویت آن شرکت در فضای اینترنت که یک جایگاه بین المللی و جهانی محسوب میشود بپردازد، قطعا انتظار افزایش مشتریان یا حداقل سطح مشتریانش نیز در همان حد و اندازه خواهد بود.

البته توجه داشته باشید ما نمیگوییم طراحی سایت شرکتی ارزان مردود است، می گوییم سفارش یک سایت ارزان متناسب با سطح مشتریان آن شرکت خواهد بود. اما توصیه می کنیم اگر قصد راه اندازی وب سایت دارید بابت آن اگر هزینه ای مناسب و منطقی بپردازید، بهتر است تا طراحی سایت رایگان یا ارزان را امتحان کنید. درصدی شک نکنید با استفاده از طراحی سایت رایگان یا ارزان پشیمان خواهید شد و این مسیر را باید دوباره طی کنید.


اثر طراحی سایت شرکتی حرفه ای

همانطور که می‌دانید دنیای امروز اکثر افراد برای تحقیق و شناسایی مطلب یا جستجوی یک ویژگی یا هر ابهامی به اینترنت مراجعه میکنند یعنی اگر در این فضا حضور داشته باشید این فرصت نصیب شما خواهد شد که شما را انتخاب کنند. اینجاست که اهمیت طراحی سایت برای شرکت و کسب و کارتان آشکار می شود.


طراحی سایت شرکتی شامل چه خدماتی است؟

  • وبلاگ و مقالات
  • صفحات نامحدود
  • گالری تصاویر و ویدیو
  • مدیریت پروژه ها
  • آمار بازدید پیشرفته
  • امکان چت آنلاین
  • فروشگاه آنلاین
  • سامانه پیامک
  • عضویت کاربران
  • امکان چندزبانه

آماده ثبت سفارش هستید؟

همین حالا برای ثبت سفارش طراحی سایتتون اقدام کنین!

ثبت سفارش

نام مشتری

آقای وحیدی

نوع خدمات

طراحی و توسعه سایت

تاریخ تحویل

02 خرداد 1398

محل کارفرما

Atatürk Mah. Ataparak Cad. C4 1 A 40 Ataşehir/ İstanbul

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: