طراحی سایت شخصی parisahba

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
طراحی سایت شخصی parisahba
طراحی سایت شخصی parisahba

طراحی سایت شخصی parisahba

سایت parisahba در جهت معرفی رزومه کاری سرکار خانم Parisa Sahba طراحی شده است. از ویژگی های مهم سایت میتوان به معرفی رزومه کاری، دریافت فایل csv رزومه و معرفی شبکه های اجتماعی نام برد.


Portfolio یا پورتفولیو چیست ؟

پورتفولیو نشان‌دهنده ی رزومه ی شما و روند یادگیری و مدرکی برای سنجش توانایی طراحی شماست. ممکن است به صورت فردی یا گروهی باشد. همه ی ما در دنیای امروز، اگر نتوانیم به درستی و دقیق خودمان را به دیگران معرفی کنیم و یا نتوانیم از توانایی ها و پورتفولیو کاری و تحصیلیمون به درستی دفاع کنیم ناخواسته خیلی از شانس های بزرگ زندگی خود که می تواند سرنوشت ما را عوض کند را از دست بدهیم. وقتی برای استخدام به جایی می‌روید یا می‌خواهید محصول و محتوای خود را معرفی کنید اگر سوابق ورزومه کاری کافی و کاملی نداشته باشید با مشکل بر میخورید. رزومه نویسی تقریبا می تواند یک هنر باشد. رزومه یا سی وی و پورتفولیو در واقع مانند یک کاتالوگ است که در هر زمان و هر جایی ما را به دیگران معرفی می‌کند. برای داشتن یک سایت جهت معرفی خود ما طراحی سایت رزومه شخصی یا طراحی سایت پورتفولیو را پیشنهاد میکنیم .


مهم ترین امکانات سایت شخصی portfolio

  • معرفی شخص

یکی از دلایل ایجاد سایت شخصی افراد می تواند معرفی خود آن شخص باشد که می بایست امکان درج این اطلاعات فراهم گردد.

  • ارائه دوره ها و مهارت ها

برای افراد با سطح مهارت بالا در یک رشته می بایست امکان درج مهارت ها و دوره های گذرانده شده فراهم گردد.

  • معرفی تحصیلات و سوابق شغلی

مهم ترین قسمت برای کاربران سایت های portfolio دیدن میزان تحصیلات و وجود مشاغل مرتبط در آن می باشد.

  • وبلاگ

مکمل توانایی های یک فرد محتواها : مقالات و یا کتاب ها و .. تولید شده توسط او می باشد.

سایت شخصی خاص با در نظر داشتن استاندارد های یک وبسایت پورتفولیو مدرن و به زبان انگلیسی طراحی و مناسب افرادیست که می خواهند خود را به صورت شکیل معرفی نمایند.


طراحی سایت پورتفولیو چه ویژگی‌هایی دارد؟

با داشت سایت پورتفولیو می‌توانید ویترینی زیبا و جذاب برای معرفی خودتان و محصولاتتون داشته باشید. در چنین سایتی می‌توانید فعالیت‌ها و کارهایی که تا این لحظه انجام داده‌اید را معرفی کنید. یک سایت پورتفولیو به شما این امکان را می‌دهد که محصولات و نمونه کارهای خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد مختلف در سرتاسر دنیا نشان دهید.

سایت‌ پورتفولیو یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای نمایش نمونه کار به حساب می‌آید. حتی اگر یک پورتفولیو فیزیکی هم در اختیار داشته باشید، داشتن یک سایت پورتفولیو به شما بیشتر کمک می‌کند و باعث می‌شود که فعالیت‌های شما بیشتر دیده شوند.

طراحی سایت پورتفولیو هم کار چندان راحتی نیست. هر طراح وب سایتی نمی‌تواند یک سایت شگفت انگیز و ساده خلق کند. طراحی سایت پورتفولیو نیاز به مهارتی خاص دارد تا بتواند به عنوان یک ویترین زیبا عمل کند و تمام دستاوردهای شما را نشان دهد.

آماده ثبت سفارش هستید؟

همین حالا برای ثبت سفارش طراحی سایتتون اقدام کنین!

ثبت سفارش

نام مشتری

Parisa Sahba

نوع خدمات

طراحی و توسعه سایت

تاریخ تحویل

16 بهمن 1399

محل کارفرما

-

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: