درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
داستان من ...

داستان من ...

من یعنی حسین سلطان محمد شریفی مجموعه سلطان وب را با هدف ورود به بازار کار طراحی و پشتیبانی سایت در سال ۱۳۹۷ راه اندازی کردم. هم اکنون با انجام بیش از ۲۵۰ پروژه موفق آماده همکاری با کسب و کار ها هستم. ما در مجموعه سلطان وب با اشتیاق و تعهد ، دانش و توان خود را به کار گرفته ایم تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه دهیمو ما با خدمات گسترده طراحی و توسعه سایت، پشتیبانی، سئو و بهینه سازی، دیجیتال مارکتینگ و آموزش همراه کسب و کار ها در دنیای کسب و کار آنلاین هستیم.

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape

اهداف و چشم اندازها

تلاش ما این است که هر شخص یا هر کسب و کار ایرانی بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی یک سایت اینترنتی مناسب را در اختیار داشته باشد تا بتواند کسب و کار خود را ارتقا داده و به آن اعتبار ببخشد. ما در مجموعه سلطان وب این امر مهم را برای شما محقق خواهیم ساخت و در رسیدن به اهداف تان شما را یاری می‌سازیم.

پیشینه و افتخارات سلطان وب

مجموعه سلطان وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است و جزء مجموعه های برتر ایران در حوزه طراحی و توسعه سایت های تحت وب است. ما تا کنون افتخار انجام بیش از ۲۵۰ پروژه موفق را داشته ایم و این موفقیت را مدیون تیم قدرتمند و مشتریان وفادار خود هستیم. از این بابت خرسندیم که سهم مهمی در حوزه طراحی وب در ایران داشته ایم.

چرا به سلطان وب اعتماد کنم؟

shape
shape
shape
shape

۰۰+

پروژه اجرا شده

۰۰%

رضایت از خدمات

۰۰+

مشتری

۰۰+

سال فعالیت

آیا پرسشی درباره خدمات ما دارید؟

با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما
سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: