پخش ویدیو

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان دریافت کنید

مشاهده پروژه ها

نمونه کارها را مشاهده کنید

داستان من ...

در 13 سالگی علاقه زیادی به کار با کامپیوتر داشتم و با کامپیوتر ساده ایی که داشتم وبلاگ نویسی را شروع کردم. در ادامه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدم و اولین سایت خودم را با این سیستم طراحی کردم. اولین سایتی که طراحی کردم یک سایت موزیک به نام پی ام سی موزیک بود که بازخورد خوبی به همراه داشت. بعد از مدتی سایت دوم خودم را راه اندازی کردم که یک سایت مجله سرگرمی بود. اینحا بود که متوجه شدم استعداد خوبی در زمینه طراحی سایت دارم و شروع به دیدن آموزش های مختلف و کسب تجربه های جدید کردم. بعد از مدتی باتوجه به مشکلات مالی که داشتم ؛ مجبور به فروش کامپیوترم شدم و بین من و علاقه ام سالها فاصله افتاد. بعد از گذشت 5 سال و در سال 1396 مجددا با انجام کارهای متفرقه به کسب درآمد پرداختم و توانستم با درآمدی که بدست آوردم ، برای خودم یک عدد لپ تاپ بخرم. در سال 1397 من یعنی حسین سلطان محمد شریفی موفق شدم مجموعه سلطان وب را با هدف ورود به بازارکار طراحی ، توسعه و پشتیبانی سایت راه اندازی کنم. هم اکنون با انجام بیش از ۲۵۰ پروژه موفق آماده همکاری با کسب و کار ها هستم. ما در مجموعه سلطان وب با اشتیاق فراوان ؛ دانش و توان خود را به کار گرفته ایم تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت ، توسعه سایت و پشتیبانی سایت را ارائه داده و با خدمات گسترده آموزش مدیریت سایت همراه شما در دنیای کسب و کار آنلاین باشیم.

پیشینه و افتخارات سلطان وب

مجموعه سلطان وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است و جزء مجموعه های برتر ایران در حوزه طراحی و توسعه سایت های تحت وب به شما می‌رود. ما تاکنون افتخار انجام 300+ پروژه موفق را داشته‌ایم و این موفقیت را مدیون تیم قدرتمند و مشتریان وفادار خود هستیم. از این بابت خرسندیم که سهم مهمی در حوزه طراحی سایت در ایران داشته ایم.

اهداف و چشم اندازها

تلاش ما این است که هر شخص یا هر کسب و کار ایرانی بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی ، یک سایت اینترنتی مناسب را در اختیار داشته باشد تا بتواند کسب و کار خود را ارتقا داده و به آن اعتبار ببخشد. ما در مجموعه سلطان وب این امر مهم را برای شما محقق خواهیم ساخت و در رسیدن به اهداف تان ؛ شما را یاری می‌سازیم.

اعتماد شما سرمایه ماست

افتخار همکاری با 300+ کسب و کار آنلاین در داخل و خارج از کشور

افتخارات و گواهینامه ها

اعتبارمان را با مدارک و گواهینامه ها سنجش کنید