سلطان وب
سبد خرید

خدمات افزایش سرعت سایت

امروزه تحمل کاربران نسبت به سایت هایی که کند لود میشوند به شدت کاهش پیدا کرده و اگر شما برای اعتبار سایت تون ارزش قائل هستید بایستی سرعت لود سایتتون رو بهینه کنید! طبق معیار گوگل باید سایتتون در کمتر از 4 ثانیه لود شود و اگر سایت شما این معیار را پاس نکند ، باعث میشود که کاربران زیادی را از دست بدهید ، در نتیجه بایستی پارامترهای مختلف بهینه سازی سایت روی سایت وردپرسی انجام شود تا سرعت لود سایت بهبود پیدا کند. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

اعتماد به سلطان وب

تضمین بهبود سرعت

سرعت لود سایت شما بصورت تضمین شده به زیر 4 ثانیه خواهد رسید و درصورت عدم دریافت نتیجه ؛ هزینه خدمات عودت میشود.

مانیتورینگ سرعت

بصورت 24 ساعته و به مدت 7 روز سایت شما بعد از افزایش سرعت مانیتور میشود تا درصورت وجود مشکل ؛ در اسرع وقت مشکل رفع شود.

200 پروژه موفق

سرعت بیش از 200 سایت وردپرسی رو افزایش دادیم و از پروژه های قبلی ، تجربه زیادی کسب کردیم تا کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

رضایت مشتریان

مشتریان قبلی از خدمات افزایش سرعت سایت رضایت کامل داشتند و این سبب دلگرمی و اعتماد مشتریان برای همکاری خواهد بود.

متخصص وردپرس

بعنوان یک متخصص وردپرس از سال 92 درحال انجام پروژه های افزایش سرعت هستم و شما با یک شخص کاملا حرفه ایی همکاری خواهید کرد.

خدمات افزایش سرعت سایت

اهمیت افزایش سرعت سایت

اهمیت افزایش سرعت سایت غیر قابل انکار است زیرا میتواند تأثیر مثبتی بر چندین حوزه کلیدی از جمله تجربه کاربر ، بهبود سئو و نرخ تبدیل داشته باشد. کاربران انتظار دارند سایت‌ به سرعت بارگذاری شود و یک سایت با بارگذاری کند میتواند منجر به افزایش نرخ پرش و کاهش تعامل مشتریان شود. سرعت سایت یکی از فاکتور هایی است که توسط الگوریتم گوگل برای رتبه بندی استفاده میشود.

سرعت سایت میتواند تاثیر بسزایی در سئو داشته باشد. موتورهای جستجو مانند گوگل زمان بارگذاری صفحات سایت را به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر میگیرند ، بنابراین یک سایت سریعتر رتبه بالاتری را در موتور جستجو دریافت میکند.

ابزارهای مختلفی برای تست سرعت سایت در دسترس است ، از جمله Google PageSpeed Insights این ابزار محتوای یک صفحه وب را تجزیه و تحلیل می‌کند ، سپس پیشنهادهایی برای بهبود سرعت ارائه میدهد. ابزار دیگر GTmetrix است که این ابزار عملکرد سایت شما را تجزیه و تحلیل و سپس گزارش مفصل و دقیقی ارائه میدهد که شامل زمان بارگذاری سایت ، اندازه صفحه و تعداد درخواست های انجام شده است.

Core Web Vitals گوگل مجموعه ای از معیارها هستند که تجربه کاربر از صفحات وب را اندازه گیری می کنند که بسیار حائر اهمیت هستند.

 • Speed Index: این متریک سرعت قابل مشاهده بودن محتوای یک صفحه سایت برای کاربر را اندازه گیری میکند.
 • تأخیر ورودی اول (FID): این متریک زمان اولین تعامل کاربر با یک صفحه سایت (مانند کلیک کردن روی یک پیوند یا دکمه) تا زمانی که مرورگر قادر به پاسخگویی به آن تعامل است را اندازه گیری میکند.
 • تغییر چیدمان تجمعی (CLS): این متریک ثبات بصری یک صفحه سایت یا میزان تغییر چینش صفحه در حین بارگذاری آن را اندازه گیری میکند.

این معیارها بسیار مهم هستند زیرا ارتباط نزدیکی با تجربه کاربر دارند. شاخص سرعت سریع ، FID پایین و CLS پایین نشانگر یک تجربه کاربری خوب هستند ، در حالی که مقادیر بالا برای این معیارها ممکن است نشان دهنده کندی بارگیری صفحه سایت یا تغییر بیش از حد طرح‌ بندی صفحات سایت باشد.


مزایای خدمات افزایش سرعت سایت

با افزایش سرعت سایت ، مزایای مختلفی را کسب خواهید کرد که در ادامه هر یک را توضیح خواهم داد.

 1. بهبود رتبه گوگل: گوگل سرعت یک صفحه را به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر میگیرد , بنابراین سرعت سایت مهم است. زمانی که سایت شما سریع لود میشود شانس شما برای افزایش رتبه در گوگل بیشتر میشود زیرا تجربه خوبی برای کاربران فراهم میکنید و گوگل این را دوست دارد. در سال 2020 گوگل رسما اعلام کرد تجربه کاربر به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده میشود ، بنابراین مطمئن باشید اگر کاربر تجربه خوبی از سایت شما داشته باشد ، رتبه سایت نیز افزایش پیدا میکند.
 2. افزایش ماندگاری کاربران در صفحات سایت: بارگذاری سریع صفحات سایت باعث رضایت کاربران از سایت میشود و اگر صفحات سایت شما سریع لود شوند کاربران زمان بیشتری را در صفحات سایت باقی میمانند و این امر سبب کاهش نرخ پرش نیز خواهد شد.
 3. افزایش رضایت مشتریان: خدمات افزایش سرعت سایت نه تنها باعث میشود ربات های موتور جستجو مثل گوگل به راحتی در سایت خزش کنند بلکه باعث رضایت کاربران سایت شما میشود. یک سایت کند باعث میشود مشتری نتواند محصولات یا خدمات سایت شما را به خوبی ببیند و این باعث عدم رضایت مشتری میشود و در ذهن مشتری ثبت میشود و این مورد سبب میشود که مشتری اگر در آینده سایت شما را در نتایج جستجو مشاهده کند به دلیل عدم رضایت او در مراجعه قبلی به سایت شما مراحعه نکند!
 4. افزایش وفاداری مشتریان: یکی از دلایل اصلی پرش کاربران به سایت رقبا این است که سایت شما سریع لود نمیشود. اگر زمانی که کاربر در نتیجه جستجو روی سایت شما کلیک میکند ، سایت شما سریع لود شود و اطلاعات مورد نظر خود را در سایت شما پیدا کند ، نرخ پرش افزایش پیدا نخواهد کرد و این امر بسیار مفید و ضروری است.
 5. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری وفادار: زمانیکه سرعت سایت شما بهینه باشد ، گوگل مشتریان بیشتری به سمت سایت شما ارجاع میدهد و باتوجه به تجربه رضایت بخش بازدیدگنندگان از سایت شما ، شانس افزایش فروش رو خواهید داشت چراکه شما تجربه کاربری خوبی را برای بازدیدکننده ایجاد کرده اید و همین امر سبب میشود که بازدیدکننده به مشتری وفادار شما تبدیل شود.

دلایل مهم افزایش سرعت سایت

 1. سرعت سایت یک عامل برای رتبه بندی توسط گوگل است
 2. خزیدن ربات های گوگل در سایت های سریع ؛ آسان تر است و باعث زودتر ایندکس صفحات سایت میشود
 3. سایت های سریع نرخ تبدیل کاربر بالاتری دارند
 4. سرعت بالا سایت ؛ نرخ پرش یا بانس ریت را کاهش میدهد

راه حل افزایش سرعت سایت

 1. فعال سازی قابلیت کش: به منظور استفاده از سیستم های کش بدون نصب افزونه نیاز است که بعد از ست کردن CDN، پروکسی سایت را فعال سازی کنید. با این کار هر کاربر از هر جای جهان که وارد سایت شما شود ، سیستم ابری درخواست او را به سرور اصلی می فرستد و سپس سرور اصلی کدها را پردازش کرده و نتیجه مجدد به سرور ابری ارسال میشود. در این جا با فعال سازی سیستم حافظه کش و مشخص کردن زمان مشخص ، سایت اطلاعات که دریافت نموده است را در حافظه سیستم کلود یا همان CDN ذخیره میکند. دیگر با هر بار درخواست کاربر ، ریکوئستی به سرور اصلی فرستاده نمیشود و نسخه کش شده به مخاطب نشان داده میشود. افزونه های مناسب برای فعال سازی قابلیت کش عبارتند از WP Optimize و WP Fastest Cache و WP Rocket و … .
 2. استفاده از CDN: در این روش با ورود یک کاربر به سایت ، درخواستی به سرور اصلی فرستاده شده و پاسخ او از یک سرور محلی با نزدیک ترین مسافت به کاربر فرستاده میشود. در این روش تعداد درخواست ها (Request) سرور اصلی و همچنین مدت زمان پردازش کدهای PHP سمت هاست به شدت کاهش مییابد. مدت زمان نگهداری هر پاسخ به کاربر در حافظه کش سرور حدود یک ساعت است. از معروف ترین CDN ها میتوان به کلود فلر ، ابر آروان و ابر دارک اشاره کرد.
 3. کاهش حجم تصاویر سایت: یکی از عمومی ترین و ساده ترین روش های افزایش سرعت سایت وردپرسی بهینه سازی تصاویر است. تصاویر در طراحی یک سایت تقریبا حرف اول را می زنند. بهترین راه برای بهینه کردن تصاویر تبدیل آن ها به فرمت WEBP است که میتوانید از وب سایت ezgif.com برای اینکار استفاده کنید. 
 4. کدنویسی ، قالب و افزونه: یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در سرعت سایت افزونه ها و قالب سایت میباشد. درصورتیکه قالب سایت و یا افزونه ها کدنویسی ضعیف و نا امنی داشته باشند ؛ باعث کاهش سرعت و ایجاد اختلال در عملکرد سایت میشوند.
 5. استفاده از ورژن php 7.4 به بالا: قالب ها ، افزونه ها و همینطور وردپرس نیاز به استفاده از نسخه های مختلف php دارند. در حال حاضر شما با استفاده از php ورژن 7.4 میتوانید از خطا های احتمالی جلوگیری کنید.
 6. استفاده از هاست با کیفیت: هاست یا سرور تاثیر نسبتا زیادی در سرعت سایت دارد. سیستم مدیریت محتوا وردپرس نیاز به یک هاست مناسب و باکیفیت دارد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد و بهتر است از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید. این نوع هاست ها مخصوص وردپرس طراحی شده اند.
 7. تاخیر در بارگذاری ویدیو ها: اگر در سایت خود از ویدیو استفاده میکنید باید در لود اولیه آنها تاخیر ایجاد کنید. این کار باعث افزایش سرعت سایت میشود. زمانی که ویدیو ها با تاخیر لود میشوند ابتدا محتوا اصلی صفحه برای کاربر لود میشود و سپس وقتی او به روی ویدیو اسکرول کرد ویدیو مورد نظر برای او بارگذاری میشود. تاخیر در بارگذاری ویدیو ها مانند ویژگی lazy load یا بارگذاری تنبل تصاویر است و عملکردی کاملا مشابه با این ویژگی دارد
 8. فعال سازی gzip: قابلیت gzip یک فرایند و الگوریتم فشرده سازی پیشرفته است که فایل های یک سایت را قبل از ارسال به مرورگر کاربر فشرده و کم حجم میکند و میتواند تاثیر مستقیم روی بهینه سازی سرعت یک سایت داشته باشد. این فشرده سازی میتواند تا 70 درصد فایل ها را فشرده و کم حجم کند و بار سرور را کاهش دهد و به دلیل کمتر شدن حجم فایل ها ؛ سرعت انتقال اطلاعات افزایش پیدا کرده و در نتیجه صفحه زودتر بارگذاری میشود. از دو روش می توان GZIP را بر روی سایت فعال کرد. یک روش با استفاده از افزونه های کش است. روش دوم از طریق اضافه کردن کد به فایل htaccess . برای این مورد نیاز هست از یک متخصص وردپرس کمک بگیرید چراکه ممکن است بدلیل عدم آشنایی با تنظیمات فایل htaccess ؛ سایت شما دچار خطای فنی شود.
 9. دریافت خدمات افزایش سرعت سایت: افزایش سرعت سایت وردپرس نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. درصورتیکه دانش تخصصی این کار را ندارید ، پیشنهاد میکنم یا از آموزش افزایش سرعت سایت استفاده کنید و یا به یک متخصص وردپرس اعتماد کنین و پروژه افزایش سرعت سایتتون رو برون سپاری کنید. چون ممکن است هر گونه تغییر اشتباهی به سایت تان آسیب بزند.

این موارد فقط برخی از موارد مهم در خدمات افزایش سرعت سایت محسوب میشود که بایستی توسط یک متخصص وردپرس پیاده سازی شود و بر اساس نیاز هر سایت این خدمات متفاوت خواهد بود.

چک لیست افزایش سرعت سایت

بهینه سازی قالب

بهینه سازی فایل های Html و Css و Js

کاهش تعداد درخواست ها

شناسایی و حذف فایل های مشکل ساز در هاست

بهینه سازی تصاویر

کاهش حجم تصاویر و فعال سازی بارگذاری تنبل​

بهینه سازی دیتابیس

تعمیر ، بهینه سازی و کاهش حجم دیتابیس

جلوگیری از سرقت پهنای باند

جلوگیری از استفاده تصاویر توسط رقبا

بهینه سازی سرعت سایت

اتصال به CDN

نصب و فعال سازی کلودفلر

فعال سازی cache

بهبود و لود سریع تر صفحات در مراجعات ثانویه کاربران

بررسی مشکلات هاست

شناسایی و ارائه مشکلات هاست جهت تغییر یا پیگیری رفع مشکل هاست

بررسی تخصصی پلاگین ها

شناسایی و پاکسازی پلاگین های مشکل ساز یا غیرفعال

بهینه سازی فونت ها

فعال سازی کش بارگذاری فونت ها

نمونه کار افزایش سرعت سایت

تعرفه افزایش سرعت سایت

تعرفه خدمات افزایش سرعت سایت

قیمت 3 میلیون تومان
 • بهینه سازی قالب
 • بهینه سازی دیتابیس
 • بررسی تخصصی پلاگین ها
 • فعال سازی قابلیت کش
 • بهینه سازی فونت ها و تصاویر

سوالات متداول

بله، تمامی راه های اصولی که به افزایش سرعت سایت شما ختم شود اجرا خواهند شد.

این موضوع به سلامت سایت شما بستگی دارد . در مواردی ممکن است هزینه هایی جهت تغییر هاست ، تغییر قالب و یا خرید پلاگین های جدید جهت جایگزین سازی بوجود آید که تعامل شما مورد نیاز خواهد بود.

استفاده از شرکت هاستینگ معتبر و دارای هاست با کیفیت تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت سایت دارد ، به همین منظور درصورتیکه روند افزایش سرعت سایت شما انجام شود و تغییر خاصی مشاهده نگردد ؛ نیاز هست تغییر هاست انجام شود که این مورد پس از دریافت خدمات افزایش سرعت سایت مشخص خواهد شد و پیشنهاد شرکت هاستینگ نیز از طرف مجموعه سلطان وب به شما ارائه خواهد شد.

بله ، تفاوتی ندارد از کدام صفحه ساز استفاده کرده اید ؛ بهینه سازی سرعت سایت وردپرس شما را انجام میدهیم 

خیر ، در ابتدای شروع بهینه سازی برای اطمینان بیشتر از سایت شما بک آپ تهیه میشود که در صورت بروز مشکل احتمالی سریعا نسخه بک آپ جایگزین شود.

بله، من به شما تضمین رتبه حداقل B در جی تی متریکس و نمره بالای 60 در Google Page Speed میدهم. علاوه بر این شما نیز شاهد افزایش سرعت سایت خود و همچنین رفع شدن خطاهای Poor url در سرچ کنسول گوگل خواهید بود. البته به این نکته توجه کنید دریافت رتبه بالاتر از C مستلزم هاست مناسب، طراحی اصولی و استفاده نکردن از افزونه های بیش از حد یا مشکل ساز میباشد.

بله اگر پلاگینی باعث کاهش سرعت شما شده باشد با هماهنگی قبلی این پلاگین جایگزین یا حذف خواهد شد.

در حال حاضر خدمات بهینه سازی سرعت سایت فقط برای پلتفرم وردپرس ارائه میشود.

بهینه سازی سرعت وردپرس بدون استفاده از افزونه تقریبا غیر ممکن است. زیرا این کار نیاز به زمان زیادی دارد و در نهایت هیچ تفاوتی بین یک سایت بهینه شده دستی و با افزونه نیست. بهینه سازی دستی کد ها باعث می شود تا وردپرس شما دیگر قابلیت آپدیت نداشته باشد و با کوچکترین آپدیت سرعت سایت شما به حالت قبل از بهینه سازی بازگردد. من با استفاده از نسخه پریمیوم بهترین افزونه ها اقدام به بهینه سازی سرعت سایت شما میکنیم. انتخاب افزونه توسط من و با توجه به شرایط سایت، نوع هاستینگ ، قالب و پلاگین های نصب شده و … انجام می‌شود و همیشه یکسان نیست.

این تصور که اگر رتبه سایت شما در ابزارهای بررسی مانند جی‌‌تی‌متریکس A باشد کاملا اشتباه است. هیچ تضمینی به دریافت گرید های A و B از ابزار جی‌تی‌متریکس یا اعدادی مانند 90 و 100 از ابزار گوگل پیج اسپید داده نمیشود. من فقط تضمین میکنم که تمام موارد لازم برای بهینه سازی سرعت سایت شما را انجام خواهم داد و برای مواردی که از دسترس من خارج هستند گزارش و پیشنهاد برای رفع آن ارسال می‌کنم. ( برای مثال تغییر هاستینگ یا بازطراحی کامل سایت و … ) . هدف از بهینه سازی سرعت سایت رسیدن به سرعت لود زیر 4 ثانیه خواهد بود که ملاک گوگل نیز سرعت لود زیر 4 ثانیه است.

خیر . تغییرات تنها در زیر ساخت وب سایت صورت خواهد گرفت.

معیار و هدف ما بهینه ساختن سایت و کاهش زمان بارگذاری سایت به کمتر از 4 ثانیه است.

ارسال اطلاعات حساب کاربری نظیر دسترسی اکانت مدیریت وردپرس و اطلاعات دسترسی به هاست برای بهینه سازی سرعت سایت الزامی است.

بله، شما می توانید از دوره آموزش بهینه سازی سرعت سایت​ استفاده کنید. در این تمام نکان مورد نیاز جهت بهینه سازی سرعت سایت بصورت پروزه محور خدمتتون اموزش داده میشود. جهت تهیه دوره میتوانید از بخش فروشگاه سایت نسبت به تهیه آموزش مدنظرتون اقدام کنید.

بله ، لطفا از راه های اتباطی موجود در سایت با من در ارتباط باشید.

دیدگاه مشتریان

2 پاسخ

 1. من مدیر وبسایت آموزشی amirlotfi.com هستم که در حوزه بیزینس کوچینگ و آموزش فروش و بازاریابی فعالیت داریم . وبسایت ما به مشکل عجیبی برخورده بود که مدام فضای هاست بی دلیل پر میشد و با خطای 503 مواجه می‌شدیم پس از چند مرحله ارتقاء هاست متوجه شدیم باید کار به یک کارشناس بسپریم و آقای شریفی پس از یک بررسی دقیق متوجه مشکلات کاملا زیر ساختی در سایت شدند و با توجه به خدماتی که قبلا از ایشان گرفته بودیم و از سرعت و دقت و تخصص ایشان رضایت داشتیم پروژه بهبود سرعت یا همان بهینه سازی سرعت و رفع خطاهای سایت را به ایشان سپردیم و فقط در عرض چند ساعت مسئله حل شد و پروژه افزایش سرعت سایت بخوبی پیش رفت و سرعت سایت به زیر 2 ثانیه رسید

  1. سلام و عرض احترام خدمت شما جناب آقای لطفی
   از اینکه بازخورد تون رو ثبت کردید از شما متشکرم🌹
   خداروشکر که رضایت دارید و این از همه چی برام مهم تره 💚
   انشالله در همکاری های بعدی نیز بتونم سربلند باشم
   درخدمت شما هستم ❤️

دیدگاهتان را بنویسید