سبد خرید

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به بهینه‌سازی سایت از نظر فنی اشاره دارد. برخلاف سئو خارجی یا سئو داخلی ، بیشتر کارهایی که در سئو تکنیکال انجام میشود ، مربوط به موارد فنی سایت است. هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در سایت ، آماده کردن سایتی است که برای ربات‌های موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد. سئو تکنیکال پارامترهای مختلفی دارد که از مهم ترین آنها میتوان به نصب پلاگین سئو ، ایجاد نقشه سایت و معرفی به سرچ کنسول و اتصال سایت به سرچ کنسول اشاره کرد. سئو تکنیکال برای سایت های وردپرسی به قدری مهم است که اگر این مورد بصورت اصولی انجام نشود ، شما به هیچ عنوان نمیتوانید در رتبه های برتر در مورتورهای جستجو قرار بگیرید. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

اعتماد به سلطان وب

تضمین افزایش فروش

فروش سایت شما بصورت تضمین شده افزایش پیدا خواهد کرد و این در صورتی است که به نکات اعلام شده ، توجه داشته و نکات مهم را پیاده سازی کنید.

آموزش سئو

بعد از پیاده سازی سئو تکنیکال به شما آموزش سئو صفحات سایت داده میشود تا بتوانید روند سئو صفحات سایتتون را به درستی انجام دهید.

35 پروژه موفق

سئو تکنیکال بیش از 35 سایت وردپرسی رو انجام دادیم و از پروژه های قبلی ، تجربه زیادی کسب کردیم تا کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

رضایت مشتریان

مشتریان قبلی از خدمات افزایش سئو تکنیکال رضایت کامل داشتند و این سبب دلگرمی و اعتماد مشتریان برای همکاری خواهد بود.

متخصص وردپرس

بعنوان یک متخصص وردپرس از سال 92 درحال انجام پروژه های سئو تکنیکال هستم و شما با یک شخص کاملا حرفه ایی همکاری خواهید کرد.

خدمات سئو تکنیکال

اهمیت سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یا سئو فنی یکی از زیر مجموعه‌ های سئو است و به عناصر پشت صحنه‌ای مرتبط میشود که در افزایش بازدید طبیعی سایت نقش دارند. از این عناصر میتوان به معماری سایت ، بهینه‌ سازی برای موبایل و سرعت بارگذاری صفحات سایت اشاره کرد. ممکن است به این جنبه از سئو توجه بسیار زیادی نشود اما باید بدانید که سئو تکنیکال بسیار حائز اهمیت است.

ممکن است وسوسه شوید که این بخش از سئو را به کلی نادیده بگیرید و از آن بگذرید اما باید بدانید که سئو تکنیکال نقش بسیار مهمی در افزایش ترافیک سایت ایفا می‌کند. ممکن است زمانی محتوای شما بدون مشکل و کاملا مفید باشد اما موتورهای جستجو نتوانند آن را درک کنند. در نتیجه این محتوا به افراد بسیار کمی نمایش داده میشود. بدون در نظر گرفتن معیارهای سئو تکنیکال ، موتورهای جستجو نمیتوانند محتوای شما را به خوبی درک کنند.

بسیاری از مشتریان ما وقتی درمورد مشکلات سئو صحبت میشود اعلام میکنند که تمام نکات تولید محتوا و سئو صفحات را به خوبی انجام داده اند و هنوز بازدید کمی دریافت میکنند و یا اصلا بازدیدی دریافت نمیکنند و صفحات سایت در گوگل ایندکس نمیشود. در 99 درصد بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که سئو تکنیکال یا اصلا انجام نشده و یا بصورت ناقص انجام شده است و همین امر سبب شده که گوگل نتواند به خوبی سایت را کراول یا بررسی کند.

در ادامه معرفی خدمات سئو تکنیکال اسکرین شات چند سایتی که روند سئو تکنیکال را اصلاح کردیم براتون قرار میدم تا افزایش فروش این سایت های فروشگاهی رو مشاهده کنین. بعنوان مثال سایت موبایل اکسپرس قبل از انجام موارد سئو تکنیکال سایت فروش ماهانه ایی نزدیک به 300 میلیون را تجربه میکردند و بعد از اصلاح سئو تکنیکال فروش به 12 میلیارد تومان رسید.

ذکر این نکته که سئو تکنیکال شامل پارامترهای مختلفی است ، بسیار مهم است. سئو تکنیکال که ما انجام میدهیم شامل چک لیست مشخصی است اما ممکن است سایر پارامترهای دیگر نظیر خدمات افزایش سرعت سایت ، خدمات افزایش امنیت سایت ، خدمات پاکسازی ویروس سایت ، خدمات بازطراحی سایت و … نیز برای سایت شما مورد نیاز باشد تا بازدهی لازم را کسب کنیم.

دقت داشته باشید که برای اینکه افزایش فروش را در سایت های فروشگاهی شاهد باشیم باید نکات متعددی رعایت کنیم که سئو تکنیکال فقط یکی از آن موارد است. ممکن است شما تمام پارامترهای سئو تکنیکال را رعایت کرده باشید اما به عنوان مثال سرعت لود سایت شما مناسب نباشد یا مثلا سایت شما ویروسی باشد یا سایت شما ظاهر جذابی نداشته باشد و مشکلات ui یا ux را داشته باشد و نیازمند بازطراحی سایت باشد.

در نتیجه برای اینکه خدمات سئو تکنیکال بازدهی داشته باشد باید قبل از شروع مسیر سئو تکنیکال سایت شما از جنبه های مختلف بررسی شود و مشکلات ساختاری رفع شود و سپس وارد فرایند سئو تکنیکال شد.


تفاوت سئو تکنیکال با سئو داخلی و خارجی

یکی از سوالاتی که اکثر مشتریان سئو تکنیکال از ما میپرسند این هست که سئو تکنیکال چه تفاوتی با سئو داخلی و خارجی دارد. باید بدانید که اکثر متخصصان SEO ، سئو سایت را به سه گروه سئو داخلی ، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم میکنند.

 1. سئو داخلی: محتوا و سئو صفحات سایت
 2. سئو خارجی: اعتبار و محبوبیت صحفات شما از نظر سایت‌ های دیگر
 3. سئو تکنیکال: ساختار صفحات سایت ، فایل robots.txt ، افزونه سئو ، سرعت بارگذاری صفحات ، کیفیت هاست ، امنیت سایت و …

مزایای خدمات سئو تکنیکال

 1. بهینه سازی ساختار فنی سئو سایت بصورت اصولی
 2. تأثیرگذاری مستقیم بر روی رنکینگ رتبه سایت در گوگل
 3. تأثیر بر روی اقدامات و تصمیم‌ های بازدید کنندگان سایت
 4. تاثیر فوق العاده بر روی افزایش نرخ تبدیل ، لید و فروش
 5. سرعت بخشی به روند اجرای استراتژی بازاریابی دیجیتال
 6. ایجاد یک بستر مناسب برای تعامل بهتر سایت با ربات‌ ها و موتورهای جستوجو
 7. سئو تکنیکال به عملیات‌‌هایی مانند خزیدن ربات‌ها و ایندکس شدن کمک میکند
 8. نقشی که سئو تکنیکال برای دریافت ترافیک ارگانیک ایفا میکند ، بسیار با اهمیت است

چک لیست سئو تکنیکال

سئو تکنیکال کمی پیچیده است و برای آن باید به جزئیات بسیار زیادی توجه کنید. خیلی از مسائل سئو تکنیکال مربوط به نکات فنی هنگان تولید محتوا میشود که در نتیجه یعنی شما باید آموزش ببینید تا از بروز این مشکلات جلوگیری شود.

برخی از آیتم های چک لیست سئو تکنیکال نیازمند خدمات دیگر میشود مانند خدمات افزایش سرعت سایت یا خدمات افزایش امنیت سایت ، در نتیجه ممکن است سایت شما به جز خدمات سئو تکنیکال ، نیازمند خدمات دیگر نیز باشد که هزینه مجزایی را شامل خواهد شد.

 1. بررسی کیفیت هاست
 2. بررسی وجود ویروس یا علائم هک در سایت
 3. بررسی و افزایش سرعت لود سایت
 4. برسی و افزایش امنیت سایت
 5. بررسی و اصلاح ساختار سئو سایت
 6. بررسی محتوا یا یا صفحات کپی
 7. بررسی قابلیت خزش یا کراولینگ
 8. ساخت یا اصلاح نقشه های سایت
 9. نصب گواهینامه امنیتی SSL
 10. کانفیگ فایل robots.txt
 11. بررسی و ایجاد بردکرامب صفحات سایت
 12. فعال سازی قابلیت داده‌های ساختاریافته یا Schema
 13. بررسی نسخه موبایل از نظر ریسپانسیو پذیری
 14. مانیتور ریدایرکت های سایت
 15. مانیتور خطاهای 404 سایت
 16. اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل
 17. معرفی نقشه های سایت به سرچ کنسول

این موارد فقط برخی از موارد مهم در خدمات سئو تکنیکال سایت محسوب میشود که بایستی توسط یک متخصص وردپرس پیاده سازی شود و بر اساس نیاز هر سایت این خدمات متفاوت خواهد بود.

چک لیست سئو تکنیکال

نصب پلاگین رنک مث

ایجاد ساختار بهینه سایت برای رباتها

فایل robot.txt

ایجاد و اصلاح فایل robot

کنسول گوگل و آنالیتیکس

ثبت و معرفی سایت به گوگل کنسول و آنالیتیکس

خدمات سئو تکنیکال

استراکچر دیتا یا الگوی اسکیما

ایجاد و بهینه سازی اصولی استراکچر دیتای سایت

صفحات 404

ریدایرکت 301 صفحات 404

سایت مپ

ایجاد و معرفی نقشه سایت به گوگل کنسول (وبمستر)

تعرفه سئو تکنیکال

تعرفه خدمات سئو تکنیکال

قیمت 15 میلیون تومان
 • نصب پلاگین سئو
 • ایجاد نقشه سایت
 • اتصال سایت به سرچ کنسول
 • ساخت فایل robots.txt
 • ارائه ویدیو آموزشی

سوالات متداول

سئو فنی یا تکنیکال به معنای بهینه سازی ساختار سایت است تا ربات های گوگل به آسانی بتوانند سایت را شناسایی و ایندکس کنند.

گوگل فاکتورهای مختلفی را برای تعیین رتبه سایت ها در نظر می گیرد و سئو تکنیکال از جمله موارد مهمی است که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین جایگاه را در نتایج جستجو به دست آورید.

سئو تکنیکال شامل موارد مختلفی از جمله اتصال سایت به سرچ کنسول ، ساخت نقشه سایت ، ساخت فایل robots.txt و … میباشد که در این صفحه به تمام موارد بصورت کامل پرداختیم.

پس از ثبت سفارش توسط شما ، سایت شما از نظر سئو تکنیکال توسط مجموعه سلطان وب بررسی خواهد شد و تعرفه نهایی و اعلام نظر درمورد تغییر افزونه به شما اعلام خواهد شد. در صورتیکه نیاز به تغییر افزونه سئو در سایت شما باشد ؛ جای نگرانی وجود نخواهد داشت و تمامی دیتاهای افزونه قدیمی شما به افزونه جدید منتقل خواهد شد.

بله ، هزینه تهیه پلاگین های مورد نیاز برعهده شما خواهد بود.

خیر ، مجموعه سلطان وب در ابتدای شروع سئو تکنیکال برای اطمینان بیشتر از سایت شما بک آپ تهیه کرده که در صورت بروز مشکل احتمالی سریعا نسخه بک آپ را جایگزین کنیم .

در حال حاضر خدمات سئو تکنیکال فقط برای پلتفرم وردپرس ارائه میشود.

سئو تکنیکال وردپرس بدون استفاده از افزونه تقریبا غیر ممکن است. زیرا این کار نیاز به زمان زیادی دارد و در نهایت هیچ تفاوتی بین یک سایت بهینه شده دستی و با افزونه نیست. بهینه سازی دستی کد ها باعث می شود تا وردپرس شما دیگر قابلیت آپدیت نداشته باشد و با کوچکترین آپدیت سئو تکنیکال سایت شما به حالت قبل از انجام پروژه بازگردد. ما با استفاده از نسخه پریمیوم بهترین افزونه ها اقدام به اصلاح سئو تکنیکال سسایت شما میکنیم. انتخاب افزونه توسط ما و با توجه به شرایط سایت، نوع هاستینگ ، قالب و پلاگین های نصب شده و … انجام می‌شود و همیشه یکسان نیست.

ارسال اطلاعات حساب کاربری نظیر دسترسی اکانت مدیریت وردپرس و اطلاعات دسترسی به هاست در جهت انجام سئو تکنیکال الزامی است.

بله ، لطفا از راه های اتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید