خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به بهینه‌سازی سایت از نظر فنی اشاره دارد. برخلاف سئو خارجی یا سئو داخلی ، بیشتر کارهایی که در سئو تکنیکال انجام میشود ، مربوط به موارد فنی سایت است. هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در سایت ، آماده کردن سایتی است که برای ربات‌های موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد. سئو تکنیکال پارامترهای مختلفی دارد که از مهم ترین آنها میتوان به نصب پلاگین سئو ، ایجاد نقشه سایت و معرفی به سرچ کنسول و اتصال سایت به سرچ کنسول اشاره کرد. سئو تکنیکال برای سایت های وردپرسی به قدری مهم است که اگر این مورد بصورت اصولی انجام نشود ، شما به هیچ عنوان نمیتوانید در رتبه های برتر در مورتورهای جستجو قرار بگیرید. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

icon-title

ویژگی خدمات سئو تکنیکال

icon-title

مزایای سئو تکنیکال

بهبود رتبه سئو

بهبود ساختار سایت

بهبود تجربه کاربری

جذب مشتریان جدید

افزایش فروش​

icon-title

چک لیست سئو تکنیکال

نصب پلاگین رنک مث

ایجاد ساختار بهینه سایت برای رباتها

فایل robot.txt

ایجاد و اصلاح فایل robot

کنسول گوگل و آنالیتیکس

ثبت و معرفی سایت به گوگل کنسول و آنالیتیکس

خدمات سئو تکنیکال

استراکچر دیتا یا الگوی اسکیما

ایجاد و بهینه سازی اصولی استراکچر دیتای سایت

صفحات 404

ریدایرکت 301 صفحات 404

سایت مپ

ایجاد و معرفی نقشه سایت به گوگل کنسول (وبمستر)

icon-title

تعرفه سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

قیمت 10 میلیون تومان
  • بهینه سازی سایت
  • استراکچر دیتا یا الگوی اسکیما
  • امنیت سایت
  • سرعت سایت
  • فناوری AMP
icon-title

سوالات متداول

سئو فنی یا تکنیکال به معنای بهینه سازی ساختار سایت است تا ربات های گوگل، به آسانی بتوانند وب سایت را کراول و ایندکس کنند.

گوگل فاکتورهای مختلفی را برای تعیین رتبه سایت ها در نظر می گیرد و سئو تکنیکال از جمله موارد مهمی است که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین جایگاه را در نتایج جستجو به دست آورید.

سئو تکنیکال شامل مواردی از جمله افزایش سرعت سایت، رفع مشکل صفحات 404، افزایش امنیت سایت و موارد دیگری است که بصورت کامل به آن ها پرداختیم.

پس از ثبت سفارش توسط شما ، سایت شما از نظر سئو تکنیکال توسط مجموعه سلطان وب بررسی خواهد شد و تعرفه نهایی و اعلام نظر درمورد تغییر افزونه به شما اعلام خواهد شد. در صورتیکه نیاز به تغییر افزونه سئو در سایت شما باشد ؛ جای نگرانی وجود نخواهد داشت و تمامی دیتاهای افزونه قدیمی شما به افزونه جدید منتقل خواهد شد.

بله ، هزینه تهیه پلاگین های مورد نیاز برعهده شما خواهد بود.

خیر ، مجموعه سلطان وب در ابتدای شروع سئو تکنیکال برای اطمینان بیشتر از سایت شما بک آپ تهیه کرده که در صورت بروز مشکل احتمالی سریعا نسخه بک آپ را جایگزین کنیم .

در حال حاضر خدمات سئو تکنیکال فقط برای پلتفرم وردپرس ارائه میشود.

سئو تکنیکال وردپرس بدون استفاده از افزونه تقریبا غیر ممکن است. زیرا این کار نیاز به زمان زیادی دارد و در نهایت هیچ تفاوتی بین یک سایت بهینه شده دستی و با افزونه نیست. بهینه سازی دستی کد ها باعث می شود تا وردپرس شما دیگر قابلیت آپدیت نداشته باشد و با کوچکترین آپدیت سئو تکنیکال سایت شما به حالت قبل از انجام پروژه بازگردد. ما با استفاده از نسخه پریمیوم بهترین افزونه ها اقدام به اصلاح سئو تکنیکال سسایت شما میکنیم. انتخاب افزونه توسط ما و با توجه به شرایط سایت، نوع هاستینگ ، قالب و پلاگین های نصب شده و … انجام می‌شود و همیشه یکسان نیست.

ارسال اطلاعات حساب کاربری نظیر دسترسی اکانت مدیریت وردپرس و اطلاعات دسترسی به هاست در جهت انجام سئو تکنیکال الزامی است.

بله ، لطفا از راه های اتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

icon-title

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید