نصب گواهینامه امنیتی SSL

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
نصب گواهینامه امنیتی SSL

نصب گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL که مخفف Secure Sockets Layers می باشد با ایجاد فضای امن بین کاربر و سرور و کد گذاری اطلاعات رد و بدل شده بین کاربر و سرور سایت، شما را از دست افراد سودجو محفوظ نگه می دارد. زمانی که اطلاعات را در مرورگر وارد می‌کنیم، اطلاعات بین کامپیوتر (Client) و کامپیوتری که سایت روی آن قرار دارد (Server) مبادله می‌شود. بایستی به طریقی ارتباط بین کلاینت و سرور را امن کنیم که این مهم با خرید و نصب گواهینامه امنیتی ssl مقدور می باشد. با نصب گواهینامه امنیتی ssl، اطلاعات بصورت رمزگذاری بین کلاینت و سرور مبادله می شوند و بدین صورت امنیت سایت و اطلاعات تضمین می شود. همچنین نصب گواهینامه امنیتی ssl بر روی سایت مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت:

آماده ثبت سفارش هستید؟

همین حالا برای ثبت سفارش نصب گواهینامه امنیتی SSL سایتتون اقدام کنین!

ثبت سفارش

آخرین پروژه های نصب گواهینامه امنیتی SSL

shape
shape
shape
shape
نصب گواهینامه امنیتی SSL

ما در مجموعه سلطان وب با برخورداری از سوابق اجرایی مفید و دارا بودن کارشناسان مجرب و متخصص تیکه گاه مناسبی برای مشتریان و کسب و کار های مختلف در سطح وب هستیم تا نیاز و دغدغه مشتریانمان را در اسرع وقت برطرف نمائیم

 • چرا Https یا ssl مهم است؟

  1- وب سایت های دارای گواهینامه SSL به دلیل صدور گواهینامه برای آنها دارای اعتبار بیشتری می باشند. 2- افزایش وفاداری مشتریان 3- افزایش فروش هر وب سایتی ارتباط مستقیمی با اعتماد کاربران دارد. گواهینامه SSL باعث اعتماد کاربران و در نتیجه افزایش فروش میشود. 4- با گواهینامه SSL میتوان از اطلاعات ارسالی توسط کاربران را محافظت کرده تا از دستان هکران در امان بماند. 5- گوگل در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است سایت هایی که از پروتوکل امن HTTPS استفاده می کنند در رتبه بندی از اهمیت بالایی بر خوردارند.

 • انواع گواهینامه امنیتی ssl چیست ؟

  1- (EV (EXTENDED VALIDATION : مشخصه اصلی این نوع گواهینامه امنیتی ssl نشان سبز رنگ در مرورگر است و دریافت آن بسیار شبیه گواهینامه OV ولی دارای اعتبار و ارزشی بالاتر است. معمولا سازمان های بزرگ در دنیا از جمله شرکت هایی مثل گوگل از این نوع گواهینامه استفاده می کنند. 2- (OV (ORGANIZATION VALIDATION : در گواهینامه امنیتی ssl نوع OV , هویت درخواست کننده گواهی بطور کامل تایید می گردد. این گواهینامه ssl تنها برای شرکت ها، سازمان های دولتی، بانک ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد. 3- (DV (DOMAIN VALIDATION : در این نوع از گواهینامه های امنیتی ssl , صادر کننده ی گواهینامه بر اساس نام دامنه اعتبار سنجی را انجام می دهد و به بررسی صحت و اعتبار سازمان یا صاحب دامنه نمی پردازد. این گواهی بیشتر برای صاحبان وب سایت و اشخاص عادی که هدف از تهیه گواهی SSL برای آنها صرفا تغییر http به https است مناسب می باشد.

 • تاثیر HTTPS در سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

  1- با خرید ssl سرعت لود سایت شما بهبود می یابد. 2- امنیت سایت یکی از فاکتور های مهم گوگل برای رتبه بندی است. 3- گوگل در وبلاگ رسمی خود نیز اعلام کرده است سایت هایی که از پروتوکل امن HTTPS استفاده می کنند در رتبه بندی از اهمیت بالایی بر خوردارند 4- یکی از عوامل افزایش رنک استفاده از HTTPS است.

 • گواهینامه امنیتی ssl مناسب چه دامنه هایی می باشد؟

  گواهینامه های ارائه شده مناسب دامنه ir و انواع دامنه های بین المللی است .

 • آیا امکان ارائه مشاوره وجود دارد؟

  بله، شما میتوانید از طریق پل های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید!
error: