سلطان وب
سبد خرید

خدمات پاکسازی ویروس سایت

اگر سایتتون ویروسی شده و کلی استرس و نگرانی دارید ، باید عرض کنم که اصلا نگران نباشید چراکه با سابقه پاکسازی ویروس بیش از 100 سایت وردپرسی آماده همکاری با شما هستم تا مشکلتون را در اسرع وقت رفع کنم. آلوده شدن یک سایت انواع گوناگونی دارد. بعنوان مثال ممکن است سایت شما به علت نصب افزونه و قالب‌های کرک شده دچار ویروس شود یا بدلیل امنیت پایین سایت ، سایت شما دچار ویروس شود. ویروسی شدن سایت بر روی رتبه سایت در نتایج گوگل تاثیر مستقیم خواهد داشت چرا که امنیت کاربران ؛ خط قرمز گوگل است. ویروسی شدن سایت ، چالش های زیادی برای کسب و کارها دارد مثلا : آفلاین شدن سایت ، حذف از نتایج جستجو ، عدم دسترسی به پنل مدیریت و یا ریدایرکت شدن به سایت های خارجی. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

اعتماد به سلطان وب

تضمین رتبه سئو

با ویروسی شدن سایت ، رتبه سایت شما در نتایج با افت شدید روبرو میشود. بعد از پاکسازی ویروس ، رتبه شما در نتایج به حالت عادی بازمیگردد.

مانیتورینگ امنیت

بصورت 24 ساعته و به مدت 7 روز سایت شما بعد از پاکسازی ویروس مانیتور میشود تا درصورت وجود مشکل ؛ در اسرع وقت مشکل رفع شود.

رضایت مشتریان

مشتریان قبلی از خدمات پاکسازی ویروس سایت رضایت داشتند و این سبب دلگرمی مشتریان جدیدمون برای همکاری خواهد بود.

100 پروژه موفق

پاکسازی ویروس بیش از 100 سایت وردپرسی رو انجام دادیم و از پروژه های قبلی ، تجربه مثبت زیادی کسب کردیم تا کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

متخصص وردپرس

از سال 1392 در حال انجام پروژه های مختلف پاکسازی ویروس سایت هستم و شما با یک شخص کاملا حرفه ایی همکاری خواهید کرد.

خدمات پاکسازی ویروس سایت

اهمیت پاکسازی ویروس سایت

آلوده شدن یک سایت انواع گوناگونی دارد. ممکن است سایت به علت سهل انگاری کاربر ویروسی شود و یا این امکان وجود دارد که بدلیل نصب افزونه و قالب‌های نامعتبر و همچنین سیستم‌های مدیریت محتوای Null شده، هاست یک کاربر به عنوان یک هاست قربانی (Victim) مورد سوء استفاده قرار گیرد. ویروسی شدن سایت بر روی رتبه سایت در نتایج تاثیر مستقیم خواهد داشت چراکه امنیت کاربران خط قرمز موتورهای جستجوگر است.

ویروسی شدن سایت تبعات سنگینی برای کسب و کارها دارد و از مهم ترین آنان میتوان به آفلاین شدن سایت، حذف از نتایج جستجو ، عدم دسترسی به پنل مدیریت و یا ریدایرکت شدن به سایت های خارجی اشاره کرد.

پاکسازی ویروس سایت این روزها یکی از چالش‌های بزرگ مدیران سایت‌ها است ، چرا که یکی از متداول ترین و پیچیده ترین مشکلات سایت ها به شمار میرود ؛ در نتیجه اگر امروز به فکر پاکسازی ویروس و آلودگی سایت سایت خود نباشید ؛ ممکن است ضررهای جبران ناپذیری به سایتتان وارد شود.

باتوجه به عدم دقت در نصب قالبها و افزونه های وردپرسی توسط مدیران کسب  و کارها ، وبمستران و سایر افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند؛ میزان ویروسی شدن هاست به شدت افزایش پیدا کرده که این مورد باعث کاهش شدید سئو سایت، از دست دادن مشتریان ، انتقال به لیست سیاه گوگل و افت شدید سرعت سایت می‌شود.

بسیاری از مدیران کسب و کار ها باتوجه به کمبود منابع مالی، قادر به تامین هزینه خدمات پاکسازی ویروس  و آلودگی سایت نیستند و اینجاست که مدیران کسب و کارها به فکر ارتقا دانش خود در زمینه پاکسازی ویروس خواهند اقتاد.

درصورتیکه شما بعنوان مدیر کسب و کار با نحوه پاکسازی ویروس سایت آشنا باشید ، میتوانید بصورت مداوم هاست و سایت خود را آنالیز کرده و در صورت نیاز نسبت به پاکسازی ویروس سایت خود اقدام کنید. در نتیجه شما میتونین از آموزش پاکسازی ویروس سایت استفاده کنید یا به یک متخصص وردپرس اعتماد کنید و روند پاکسازی ویروس سایت تون رو برون سپاری کنید.


راه حل تشخیص سایت ویروسی

زمانیکه با مشکلاتی خاص نظیر عدم اجازه ورود به پنل مدیریت وردپرس ، کندی پنل مدیریت وردپرس ، ریدایرکت شردن به سایت های تبلغاتی در سایت خود روبرو هستید یا اینکه در سرچ کنسول شاهد کاهش بازدید شده اید قبل از هر چیزی باید به هک یا ویروسی شدن سایت تون مشکوک بشید. برای بررسی دقیق تر به هاست خودتون مراجعه کنید و فایل های درون هاست خود را چک کنید. عملا نباید فایل هایی با اسم ها مشکوکی در هاست شما در کنار فایل های اصلی وردپرس وجود داشته باشد.

برای بررسی سایت خود جهت اینکه آیا ویروسی شده یا خیر بهتر است به هاست خود مراجعه کرده و به بخش File manager و سپس وارد پوشه Public_html شوید. در این بخش میتوانید فایل های مشکوک را در کنار فایل های وردپرس مشاهده کنید.

به عنوان مثال در تصویر زیر مشاهده میکنید که یکسری فایل با پسوند php بصورت نامتعارف در کنار سایر فایل های وردپرس قرار گرفته اند و این بدین معنی است که سایت با ویروس مواجه شده است. شما میتونین یکی از این فایل ها را باز کنید و به محتوای داخل فایل توجه کنید. بصورت متداول 99 درصد از این فایل ها دارای کدهای مخربیا بکدور هستند که باعث چالش امنیتی برای سایت شما خواهند شد.

خدمات پاکسازی ویروس سایت

نمونه یک فایل آلوده در وردپرس : در ادامه تصویر یک نمونه از فایل های ویروسی در هاست رو مشاهده میکنید که بصورت code base64 رمزنگاری شده اند. نکته مهم در اینجا این است که به احتمال 99 درصد ممکنه ویروس به شکل بالا در سایت شما وجود داشته باشد و برای بررسی بهتر هست بصورت تخصصی توسط یک متخصص وردپرس بررسی انجام شود. فایل های ویروسی هدفشون تخریب برخی از افزونه ها و بخصوص قالب سایت شما هست تا بتوانند چالش های امنیتی نظیر ریدایرکت به سایت های تبلیغاتی رو بر روی سایت شما ایجاد کنند.

خدمات پاکسازی ویروس سایت

توجه داشته باشید درصورتیکه سایت شما ویروسی شده باشد و توجهی به آن نداشته باشید ؛ قطعا بازدید سایت شما در کوتاه مدت افت شدیدی را تجربه خواهد کرد و در نتیجه نتایج شما در جستجو گوگل بصورت ویروسی نمایش داده خواهد شد و این سبب میشود گوگل سایت شما را به مرور از نتایج جستجو حذف کنید.

برای اینکه متوجه شوید آدرس های سایت شما بصورت چینی یا ژاپنی نمایش داده میشود و با حمله url injection مواجه شده است یا خیر ؛ میتوانید آدرس سایت خود را مانند تصویر زیر در گوگل جستجو کنید. مثال: site:websoltan.com

خدمات پاکسازی ویروس سایت

بدین صورت تمام نتایج مرتبط با سایت شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید از صحت آدرس های سایتتون اطمینان حاصل کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید سایت مدنظر ما دچار حمله url injection شده و نتایج جستجو به طرز عجیب غریبی نمایش داده میشود. زمانیکه با این مشکل مواجه شدید ؛ حتما در اسرع وقت با یک متخصص وردپرس ارتباط برقرار کنید و مشاوره دریافت کنید.

راه حل دیگر که میتوانید متوجه شوید آیا سایت وردپرسی شما با ویروس یا هک مواجه شده است یا خیر این است که بررسی کنید سایت شما به سایت های خارجی ریدایرکت میشود و یا پست های اسپم خارجی در سایت های شما منیشود میشود یا خیر. اگر پاسخ بله بود به احتمال ۹۹.۹٪ سایت شما ویروسی شده است و یا به اصطلاح Malware attack روی سایت شما فعال شده است و این چالش امنیتی باعث افت شدید بازدید سایت و سئو سایت شما خواهد شد.


روش تشخیص صحت پاکسازی ویروس سایت

برای اینکه مطمعن شویم روند پاکسازی ویروس سایت بدرستی انجام شده است یا خیر از 2 روش میتوانیم این مورد را بررسی کنیم:

1- ابزار google safe browsing: با افزودن آدرس سایت مدنظر در باکس مربوطه میتتوانیم نتیجه پاکسازی ویروس را مشاهده کنیم. درصورتیکه مانند تصویر زیر گوگل No unsafe content found را اعلام کند ؛ بدین معنی است که سایت مدنظر دارای چالش امنیتی یا ویروس نمی باشد.

خدمات پاکسازی ویروس سایت

2- بررسی فایل های هاست: با بررسی فایل های هاست توسط یک متخصص وردپرس میتوان متوجه شد که آیا هنوز فایل های مخرب یا ویروسی داخل سایت وجود دارد یا خیر.


چگونه سایت وردپرسی به ویروس آلوده میشود؟

 1. از طریق قالب یا افزونه های نال یا کرک شده
 2. امنیت پایین هاست و آپلود فایل های آلوده در هاست
 3. امنیت پایین دیتابیس و معیوب سازی دیتابیس یا ساخت اکانت ادمین 
 4. امنیت پایین سایت و هک سایت از طریق باگ های امنیتی موجود در قالب و پلاگین ها

روش پاکسازی ویروس سایت

 1. پاکسازی هاست و دیتابیس
 2. اپدیت دستی هسته وردپرس
 3. تعمیر جداول دیتابیس
 4. اپدیت تمامی قالب و افزونه ها
 5. جایگزین سازی نسخ اورجینال قالب و افزونه ها با نسخه نال یا کرک شده
 6. حل مشکل هشدار مرورگر برای ویروسی بودن سایت
 7. حذف وبسایت از لیست سیاه موتور های جستجو
 8. حل مشکل فیشینگ وب سایت
 9. غیر فعال کردن ریدایرکت به سایت ها
 10. پاکسازی لینک های نامرتبط از محتوای سایت
 11. حل مشکل تزریق محتوای اسپم
 12. بهینه سازی دیتابیس
 13. بررسی و حذف کدهای تزریق شده به پایگاه داده MySQL
 14. جلوگیری از تزریق کد XSS
 15. پاکسازی کامل کدهای مخرب
 16. حذف شل ها از کل سایت

بهترین زمان برای پاکسازی ویروس سایت چه موقعی است؟

اگر می خواهید در گردانه رقابت باشید ، باید فاکتور امنیت وبسایت را جدی بگیرید . google اعلام کرده است که به وبسایت هایی که از امنیتی پایینی برخوردار هستند امتیاز منفی داده و آنها را جریمه کرده و رتبه هایشان را تنزل می دهد در نتیجه بهترین زمان برای پاکسازی ویروس سایت ، همان لحظات ابتدایی ویروسی شدن هاست است . هرچه از زمان ویروسی شدن سایت بگذرد ، حجم ویروس بیشتر میشود و تعرفه پاکسازی ویروس سایت افزایش پیدا میکند.

چک لیست پاکسازی ویروس سایت

تعمیر و پاکسازی هسته سایت

بررسی ، شناسایی و پاکسازی ویروس های موجود در هاست

تعمیر دیتابیس

حذف کدهای تزریق شده در پایگاه داده

بررسی قالب سایت

بررسی ، شناسایی و پاکسازی ویروس های قالب

رفع ارور امنیتی مرورگر

حل مشکل هشدار مرورگر برای ویروسی بودن سایت

پاکسازی ویروس و آلودگی سایت

حذف سایت از قرنطینه

حذف وبسایت از لیست سیاه موتور های جستجو

رفع مشکل ریدایرکت

غیر فعال کردن ریدایرکت به سایت ها

بررسی پلاگین ها

شناسایی ، حذف یا جایگزین سازی پلاگین ها

رفع مشکل ایندکس محتوا جعلی

پاکسازی پست ها و لینک های نامرتبط از محتوای سایت

تعرفه پاکسازی ویروس سایت

تعرفه خدمات پاکسازی ویروس سایت

قیمت 3 میلیون تومان
 • تعمیر و پاکسازی هسته سایت
 • تعمیر دیتابیس
 • بررسی تخصصی قالب و پلاگین ها
 • رفع ارور امنیتی مرورگر
 • رفع مشکل ایندکس محتوا جعلی

سوالات متداول

 • انتقال از طریق افزونه های نال و ویروسی شده
 • انتقال به دیتابیس و دستکاری دیتا (ساخت یوزر مدیر)
 • انتقال از طریق قالب نال شده
 • آپلود فایل های آلوده در هاست
 1. به پیام‌هایی که در قسمت Massage system دایرکت ادمین دریافت می‌کنید توجه کنید. زمانی که هاست شما آلوده می‌شود و ارسال ایمیل اسپم دارد، پیغامهایی بصورت تقریبا هر روزه در این قسمت مشاهده می‌شود.
 2. اگر جزو مدیران وبسایتی باشید که سایت خود را در ابزار وب مستر گوگل ثبت نموده اید، باید بدانید که اگر گوگل عامل مخربی را روی سایت شما تشخیص دهد ، از طریق صندوق پیامی که در پنل مدیریت Google Webmaster tools در اختیارتان قرار داده، اطلاع رسانی می‌کند. این صندوق پیام را میتوانید به ایمیل اصلی خود اتصال دهید تا در سریعترین زمان ممکنه از مشکل بوجود آمده مطلع شوید.
 3. نمایش تیتر و توضیحات نامفهوم به غیر زبان فارسی در لینک های ایندکس شده توسط گوگل
 4. پنجره های پاپ آپ ناخواسته
 5. فایلهای ناشناس روی هاست

قطعا امنیت در هیچ جا تضمینی نیست اما با توجه به اقداماتی که انجام میشود تمامی بخش ها بروزرسانی و بهینه سازی خواهد شد و امکان ویروسی شدن وجود نخواهد داشت.

روند پاکسازی معمولا 24 ساعت زمان نیاز داشته و بعد از پایان فرایند پاکسازی، اطلاع رسانی انجام خواهد شد. برای برگشت به لیست نتایج در جستجوی گوگل ۳۰ روز زمان نیاز خواهد بود.

در ابتدای پروژه بررسی لازم صورت خواهد گرفت و درصورتیکه نیاز به تهیه پلاگین ، قالب یا سایر ملزومات باشد در ابتدای پروژه به شما اعلام خواهد شد. توجه داشته باشید برای پاکسازی ویروس و آلودگی سایت ، نیاز به تهیه نسخه سالم و اورجینال قالب و پلاگین ها میباشد.

باتوجه به شرایط سایت شما پاسخ این سوال متفاوت خواهد بود. درصورتیکه نیاز به انجام کانفیگ و افزایش امنیت سایت شما باشد ؛ این مورد به شما اطلاع داده خواهد شد.

 • حل مشکل هشدار مرورگر برای ویروسی بودن سایت
 • حذف وبسایت از لیست سیاه موتور های جستجو
 • حل مشکل فیشینگ وب سایت
 • غیر فعال کردن ریدایرکت به سایت ها
 • پاکسازی لینک های نامرتبط از محتوای سایت
 • حل مشکل تزریق محتوای اسپم
 • بهینه سازی و تعمیر دیتابیس
 • بررسی و حذف کدهای تزریق شده به پایگاه داده MySQL
 • جلوگیری از تزریق کد XSS
 • پاکسازی کامل کدهای مخرب
 • حذف شل ها از کل سایت

در حال حاضر خدمات پاکسازی ویروس و آلودگی سایت فقط برای پلتفرم وردپرس ارائه میشود.

خیر ، مجموعه سلطان وب در ابتدای شروع پاکسازی ویروس و آلودگی سایت برای اطمینان بیشتر از سایت شما بک آپ تهیه کرده که در صورت بروز مشکل احتمالی سریعا نسخه بک آپ را جایگزین کنیم .

1- شناسایی و پاکسازی ویروس ها از هاست
2- جایگزین سازی نسخه های اورجینال قالب و پلاگین ها
3- بروزرسانی CMS ، پلاگین ها و قالب
4- شناسایی و حذف پلاگین های نال شده یا مشکل ساز
5- تعمیر و پاکسازی دیتابیس
6- ارائه مشاوره جهت جلوگیری از وقوع مجدد مشکل

در صورتیکه در بازه 7 روزه مانیتورینگ سایت شما دچار مشکل شود بصورت رایگان فرایند پاکسازی مجدد انجام خواهد شد. درصورتیکه خارج از بازه 7 روزه باشد و یا توسط شما نصب قالب یا پلاگین نال شده اتفاق افتاده باشد و یا هرگونه تغییر در کدنویسی سایت انجام شده باشد، هیچگونه پشتیبانی انجام نخواهد شد و مجددا بایستی سفارش پاکسازی ثبت نمائید.

به مدت یک هفته مانیتورینگ امنیت روی سایت شما فعال خواهد بود و بعد از آن در صورتیکه پلن پشتیبانی داشته باشید توسط تیم ما امنیت سایت شما کنترل می گردد.

ارسال اطلاعات حساب کاربری نظیر دسترسی اکانت مدیریت وردپرس و اطلاعات دسترسی به هاست برای بهینه سازی سرعت سایت الزامی است.

بله ، لطفا از راه های اتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه مشتریان

2 پاسخ

  1. سلام و عرض احترام خدمت شما سرکارخانم محمدزاده
   از اینکه بازخورد تون رو ثبت کردید از شما متشکرم🌹
   سلامت باشین ، انجام وظیفه شده ؛ خداروشکر که راضی بودین و این برای بنده ارزشمند هست 💚🙏
   درخدمت شما هستم بزرگوار ❤️

دیدگاهتان را بنویسید