سلطان وب
سبد خرید

خدمات مشاوره طراحی سایت

همانطور که میدانید قبل از شروع طراحی سایت یا راه اندازی فروشگاه اینترنتی بایستی حتما با یک فرد متخصص مشورت کنید تا بتوانید نیازسنجی رو بصورت اصولی و استاندارد انجام دهید. حضور مشاور طراحی سایت پیش از شروع طراحی سایت می تواند از هزینه های مازاد و هر گونه طراحی و اجرای غیراصولی جلوگیری کند. شروع هر کار اگر با مشورت و همکاری فرد متخصص در همان زمینه باشد ، نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت. مشاوره صحیح مهم ترین گام قبل از شروع طراحی سایت است. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

مشاوره طراحی سایت

خدمات مشاوره طراحی سایت

اهمیت مشاوره طراحی سایت

استفاده از خدمات مشاوره طراحی سایت یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری ها جهت ورود کسب و کار به دنیای وب محسوب میشود. داشتن یک سایت استاندارد و حرفه ای در کنار استفاده از خدمات یک مشاوره متخصص ؛ اساس موفقیت هر کسب و کار در فضای آنلاین است. مشاوره طراحی سایت یعنی تبادل اطلاعات و همفکری و بررسی نیازهای کسب و کار شما تا از این طریق بتوان تصمیم های استاندارد جهت طراحی و یا بازطراحی سایت را گرفت. ما در خدمات مشاوره طراحی سایت تا انتهای مسیر و تا زمان تحویل گرفتن سایت در کنار شما هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم. با این کار در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد و در انتها یک سایت استاندارد را تحویل خواهید گرفت.


مزایا مشاوره طراحی سایت

هر کسب و کاری محصولات ، خدمات و نیازمندی های خاص خود را دارد و نکته مهم شیوه نمایش و پیاده سازی این موارد در سایت است. بسیاری از صاحبین کسب و کار دقیقا نمیدانند خدماتشان به چه شیوه ایی باید در سایت پیاده سازی شود و یا اینکه از چه سیستم مدیریت محتوایی نیاز هست استفاده کنند تا نیازشان را برطرف سازد.

مشاور طراحی سایت فردی است که به موارد طراحی سایت و بخش های فنی تسلط کامل دارد و پس از صحبت با شما و دریافت خواسته ها و نیازهایتان ، بهترین نوع سایتی را که میتوانید داشته باشید را به شما توصیه میکند. به یاد داشته باشید همیشه گرانترین گزینه ، مناسب ترین گزینه نیست. در ادامه به برخی از مزایا مشاوره طراحی سایت اشاره خواهم کرد.

 1. پاسخگویی به سوالات رایج مشتریان در زمینه طراحی سایت
 2. مشاوره در زمینه نیازسنجی و انتخاب امکانات مناسب برای سایت
 3. مشاوره در زمینه انتخاب هاست و دامنه مناسب
 4. مشاوره در زمینه انتخاب قالب سایت
 5. پاسخگویی به انواع سوالات در زمینه طراحی و توسعه سایت

هزینه مشاوره طراحی سایت

اکثر مشتریان حاضر به پرداخت هزینه بابت کارهای ملموس هستند. به همین علت در پرداخت هزینه های مشاوره طراحی سایت دارای مقاومت زیادی هستند. بخاطر داشته باشید دریافت مشاوره از یک فرد متخصص و خبره جلوی بسیاری از ضررها را خواهد گرفت. اگر هزینه هایی که برای دوباره و یا چندباره کاری ها پرداخت میکنید و همچنین زمان زیادی که در این بین تلف میشود را در نظر بگیرید ، متوجه خواهید شد که دریافت خدمات مشاوره طراحی سایت بسیار به صرفه است.


پیش نیازهای دریافت مشاوره طراحی سایت

قبل از دریافت مشاوره طراحی سایت نیاز است تا لیستی از انتظارات ، مشکلات ، نیازمندی ها و بودجه خود برای طراحی سایت را آماده کنید. لیست آماده شده را قبل از جلسه در اختیار ما قرار خواهید داد تا بررسی لازم جهت ارائه مشاوره صورت بپذیرید.

خواسته های خود را به صورت کامل با مشاورتان در میان بگذارید تا بتواند به بهترین شکل شما را راهنمایی کند. در پایان از مشاور بخواهید بهترین ایده و نظر خود را در مورد طراحی یک سایت با ویژگی های مدنظر شما را در اختیارتان قرار دهد.

انواع خدمات مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

مشاوره توسعه سایت

انواع طراحی سایت

مشاوره بازطراحی سایت

مشاوره پشتیبانی سایت

تعرفه مشاوره طراحی سایت

تعرفه مشاوره طراحی سایت

1 ساعت مشاوره 2.5 میلیون تومان
 • پاسخگویی به سوالات
 • مشاوره خرید ملزومات
 • مشاوره انتخاب امکانات خاص

سوالات متداول

 1. خدمات مشاوره طراحی سایت می تواند در هر مورد پیشنهادهای مناسبی به شما ارائه نماید تا از بین آنها مطلوب ترین گزینه جهت پیاده سازی و اجرا در وب سایت انتخاب شوند.
 2. مشاور راه اندازی سایت در ابتدا در مورد نام دامنه و برند شما صحبت می کند. در این مرحله ممکن است مشکلاتی از قبیل آزاد نبودن دامنه اتفاق بیافتد که مشاور طراحی سایت با تجربه خود می تواند شما را راهنمایی کند.
 3. خرید هاست بهتر است از شرکت های معتبر صورت گیرد. انتخاب نوع طراحی سایت، رنگ سازمانی، پلتفرم مدیریت محتوا و …. بسته به کسب و کار و مخاطب متفاوت خواهد بود که تمام این موارد نیاز به دانش دارد و نیاز هست از نظرات یک متخصص استفاده نمائید.
 4. دلیل دیگری که لزوم جلسات مشاوره طراحی سایت را توجیه می کند، به هدر نرفتن سرمایه مالی شرکت است؛ اگر یک مدیر بخواهد برای طراحی سایت، به صورت آزمون و خطا عمل کند، قطعا هزینه های اضافه زیادی را متحمل می شود، بنابراین برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه، حضور یک مشاور طراحی سایت ضروری است.
 • مشاوره در زمینه تولید و سئو محتوا
 • مشاوره در زمینه افزایش فروش
 • مشاوره در زمینه ساخت جریان های مختلف درامدی
 • مشاوره در زمینه انتخاب شرکت های مناسب برای خرید هاستینگ و دامنه
 • مشاوره در زمینه دریافت درگاه پرداخت 
 • مشاوره در زمینه دریافت مجوز اینماد
 • مشاوره در زمینه طراحی سایت
 • مشاوره در زمینه انتخاب امکانات مورد نیاز سایت
 • مشاوره در زمینه خرید ملزومات سایت نظیر قالب و پلاگین ها
 • مشاوره در زمینه پاکسازی ویروس و آلودگی سایت
 • مشاوره در زمینه افزایش امنیت سایت
 • مشاوره در زمینه بهینه سازی سرعت سایت
 • و …
 1. درخواست مشتری با پرداخت هزینه از طریق درگاه امن زرین پال
 2. ارسال پیامک تاریخ و زمان مشاوره به مشتری
 3. تماس مشتری در ساعت مشخص شده و دریافت مشاوره

هزینه مشاوره طراحی سایت بر اساس ساعت مورد نیاز شما جهت دریافت مشاوره محسابه خواهد شد. مشاوره بصورت تلفنی خواهد بود و هزینه هر ساعت مشاوره 750 هزارتومان میباشد که بایستی از طریق پرداخت امن زرین پال ؛ هزینه مشاوره را واریز کنید.

خیر، شرایط پرداخت برای کلیه مشتریان محترم یکسان می باشد.

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید