سلطان وب
سبد خرید
خانه | آموزش وردپرس | انتقال محصولات ناموجود به انتهای لیست در ووکامرس

انتقال محصولات ناموجود به انتهای لیست در ووکامرس

انتقال محصولات ناموجود به انتهای لیست در ووکامرس

انتقال محصولات ناموجود به انتهای لیست در ووکامرس

آیا برای شما هم پیش اومده که محصولاتی در فروشگاه اینترنتی ببینید که ناموجود هست و بین محصولات موجود قرار گرفته؟!، این ناموجود بودن روی رضایت مشتریان و افت فروش و در نهایت روی سئوی سایت تاثیر منفی میزاره که باید این مشکل رو در سایتتون حتما حل کنید.


نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست فروشگاه

دلایل متعددی برای نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست صفحات فروشگاه وجود دارد. بعضی از محصولات تاریخ انقاضا دارند و بعد از مدتی موجود نیستند یا خریداری ندارند. بنابراین به مرور فروشگاه ما پر از محصولات ناموجود خواهد شد که باید به درستی مدیریت شوند.

اگر تنوع یا تعداد محصولات یک فروشگاه یا یک دسته محصول کم است بایستی استراتژی نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست انتخاب شود تا از شلختگی در صفحات فروشگاه جلوگیری شود.


تاثیر محصولات ناموجود بر سئو سایت

درصورتیکه مدیریت محصولات موجود و ناموجود به درستی انجام نشود در اولین قدم با افت فروش مواجه خواهید شد . در نتیجه این امر باعث افت سئو سایتتون هم خواهد شد . پس حتما بایستی این مشکل را در اسرع وقت مرتفع کنید.


چجوری محصولات ناموجود را به انتهای لیست منتقل کنم؟

کدهای متعددی در سایت های مختلف برای این موضوع وجود دارد که اکثرا عمل نمیکنند و یا فقط در بخشی از صفحات فروشگاه عمل میکنند . پیشنهاد من به شما استفاده از افزونه اینستوک هست که در انتهای مقاله لینک دریافت افزونه اینستوک برای شما عزیزان قرار داده شده است. شما با نصب این افزونه به راحتی میتونین بدون هیچ تنظیم خاصی این قابلیت را در سایت فروشگاهیتون فعال کنید .

نصب و استفاده از افزونه اینستوک بسیار آسان است و به راحتی می توانید محصولات را به انتهای لیست منتقل کنید.

دانلود افزونه اینستوک


امیدوارم در این پست به خوبی با نکات مهم در زمینه محصولات ناموجود آشنا شده باشید. درصورتیکه سوال یا ابهامی داشتید میتوانید در قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهم.

موفق باشید

دیدگاه ها

2 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر
   باتوجه به تابع های استفاده ؛ امکان استفاده از هر دو پلاگین بصورت همزمان وجود ندارد.
   مرسی از بازخورد شما
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید