سلطان وب
سبد خرید
خانه | آموزش وردپرس | آموزش تغییر گراواتار در وردپرس

آموزش تغییر گراواتار در وردپرس

آموزش تغییر گراواتار در وردپرس

آموزش تغییر گراواتار در وردپرس

وردپرس و بسیاری دیگر از سیستم‌های مدیریت محتوا از سایت گراواتار برای نمایش آواتار نویسندگان و کاربران استفاده می‌کنند. شاید شما در بیش از ۳۰۰ سایت نظر داده‌اید؛ هنگام ارسال نظر جدید تصویری ارسال نکرده‌اید و تصویر شما را به‌صورت عکس زیر نمایش داده می‌شود. جهت جلوگیری از این کار شما می‌توانید تصویر گراواتار برای خود در نظر بگیرید. شما می‌توانید این کار را به‌سادگی و در عرض چند دقیقه انجام دهید.


Gravatar چیست؟

گراواتار یا همان Globally Recognized Avatar به معنای آواتار جهانی شناخته می‌شود. که وقتی شما درون سایت‌های وردپرسی اقدام به ارسال نظر می‌کنید؛ از طریق ایمیل شما، گراواتار شما در سایت Gravatar گرفته‌شده و درون بخش نظرات قرار داده می‌شود. این بدین معنا است که شما دیگر نیازی به ارسال تصویر خود در همه سایت‌هایی که در آن‌ها نظر ارسال می‌کنید ندارید.

تصویر گراواتار شما تصویری است که شما را از وب‌گاهی به وب‌گاه دیگر دنبال می‌کند؛ و هنگامی که دیدگاه یا نوشته‌ای در یک وب‌نوشت می‌نویسید در کنار نام شما نمایان می‌شود. چهرک‌ها کمک می‌کنند نوشته‌های شما در وب‌نوشت‌ها یا انجمن‌ها مشخص شوند، پس چرا آن را در همه‌جا به همراه نداشته باشیم؟


تغییر عکس پروفایل در وردپرس

در نظر داشته باشید که اگر تا به حال در گراواتار ثبت‌نام نکرده‌اید هنوز هم دیر نیست. برای انجام ان می‌توانید در سایت گراواتار به آدرس gravatar.com بروید. در ادامه باید در قسمت Enter Your Email Address To Get Started ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی Get Your Avatar کلیک کنید.

برای ثبت‌نام در گراواتار باید یک اکانت WordPress.Com داشته باشید. توسط این اکانت می‌توانید در گراواتار ثبت‌نام کنید. (البته برای ثبت‌نام در وردپرس باید از سرویس‌های تغییر آی پی استفاده کنید) پس از کلیک می‌توانید توی سایت گراواتار ثبت‌نام کرده و آواتار خود را اضافه، حذف و یا تغییر دهید. به‌این‌ترتیب در تمام سایت‌هایی که تا به حال نظر داده‌اید و یا به‌عنوان نویسنده اقدام به ارسال پست کرده‌اید؛ آواتار جدید شما نمایش داده می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید