سلطان وب
سبد خرید
خانه | آموزش وردپرس | تغییر نام کاربری در وردپرس

تغییر نام کاربری در وردپرس

تغییر نام کاربری در وردپرس

تغییر نام کاربری در وردپرس

آیا در سایت وردپرس شما نامتان در پست‌ها دیده نمی‌شود؟ اخیراً برخی کاربران در مورد چگونه اضافه کردن نامشان در وردپرس سؤال می‌کنند. توجه داشته باشید که وردپرس در طول راه‌اندازی در مورد واردکردن نام کاربری از شما سؤال می‌کند، اما اسمی از شما نمی‌پرسد. سپس نام کاربری در تم وردپرس شما، مانند نام نویسنده یا سایت نویسنده نمایش داده می‌شود.


چرا بهتر هست نام کامل خود را در سایت بنویسیم؟

اغلب مردم به دلیل راحتی در به حافظه سپردن از نام کاربری‌هایی استفاده می‌کنند که ترکیبی از کلمات و حروف می‌باشد. چنین نام کاربری‌هایی زمانی که نمایش داده می‌شوند، به‌عنوان نام نویسنده به نظر کمی عجیب می‌آیند. شما باید نام کاربری را در وردپرس تغییر دهید، اما در اینجا راه راحت‌تری برای تغییر نام شما معرفی می‌کنیم.

زمانی که شما نام منسجمی در مقابل نام کاربری دارید به نظر بسیار حرفه‌ای می‌آید. همچنین به موتورهای جستجوی وابسته محتوا با نویسنده‌های خاص کمک می‌کند. نام تجاری شخصی شما را ایجاد می‌کند، و کاربران شما بانام شما آشنا می‌شوند و یا نویسنده‌های سایت شما را می‌شناسند.


تغییر نام نویسنده در وردپرس

اضافه کردن نام به وردپرس برای استفاده از نام در عوض نام کاربری بسیار راحت است. به‌راحتی به بخش کاربران > شناسنامه شما مراجعه کنید.

اگر شما قادر به دیدن نام کاربران در منوی مدیر سایت نبودید این به معنا است که شما در این سایت مدیر نیستید. شما باید از طریق کلیک کردن روی شناسنامه‌ی خود، نام خودتان را تغییر دهید. شما نیاز دارید در پایین بخش نام به قسمتی که گزینه‌های اضافه کردن نام و نام کامل و نام مستعار است بروید. پس از کامل کردن این قسمت روی گزینه بعدی کلیک کنید.

اکنون شما باید نام یا نام کامل خود یا نام کاربری‌تان را انتخاب کنید تا با پست‌های شما نمایش داده شود. بعد از انتخاب نامی که می‌خواهید استفاده کنید روی گزینه به‌روز کردن مشخصات برای ثبت تغییرات کلیک کنید. هم‌اکنون نام شما در قسمت بالا سمت راست نوارابزار وردپرس دیده می‌شود. اگر شما از وب‌سایت خود بازدید کنید پستی که نام کامل شما را در عوض نام کاربری‌تان نمایش می‌دهد را خواهید دید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید