سلطان وب
سبد خرید
خانه | آموزش ووکامرس | تغییر برچسب اتمام موجودی در ووکامرس

تغییر برچسب اتمام موجودی در ووکامرس

تغییر برچسب اتمام موجودی در ووکامرس

تغییر برچسب اتمام موجودی در ووکامرس

اگر شما هم دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید ممکن است با چالش تغییر برچسب محصولات ناموجود در ووکامرس مواجه شده باشید. باتوجه به اینکه این امکان نیاز اکثر مشتریان ما بود تصمیم گرفتم تا یک آموزش کاربردی برای تغییر برچسب اتمام موجودی در محصولات ناموجود ووکامرس را براتون آماده کنم.


نمایش متن دلخواه به جای اتمام موجودی در ووکامرس

برخی از قالب های سایت های فروشگاهی برای محصولات ناموجود ؛ هیچ عنوانی نمایش نمیدهند و این باعث میشود ظاهر سایت بهم ریخته شود و همچنین مشتریان سردرگم شوند و یا گاهی ممکن است برخی از قالب های فروشگاهی برچسب اتمام موجودی را با عناوین مختلف نمایش دهند و شما مایل باشید عنوان برچسب اتمام موجودی را به دلخواه تغییر دهید.

در ادامه یک کد برای افزودن به فایل فانکشن قالب براتون آماده شده که طبق آموزش ارئه شده میتوانید این کد را به فایل فانکشن قالب خود اضافه کنید تا هم برچسب اتمام موجودی به قالب تون اضافه شود و هم بتوانید برچسب اتمام موجودی را به دلخواه تغییر دهید. توجه داشته باشید درصورتیکه مایل هستید متن دلخواه خودتون برای محصولات ناموجود نمایش داده شود ؛ کافیست بجای برچسب “اتمام موجودی” در کد زیر ، برچسب دلخواه خودتون را جایگزین کنید.

راه حل افزودن کد در فایل functions.php قالب:

  1. راه حل اول برای افزودن کدهای سفارشی در فایل فانکشن قالب این است که وارد پیشخوان وردپرس خود شده و سپس وارد مسیر نمایش – ویرایشگر پرونده پوسته شوید. سپس کد مورد نظر را کپی و در انتهای فایل functions.php قالب خود قرار دهید و تغییرات را ذخیره کنید.
  2. راه حل دوم این است که وارد File manager هاست شده و از قسمت Public_html وارد پوشه wp_content شوید. حالا نیاز هست وارد پوشه Theme شوید و قالب خود را انتخاب کنید. در این مرحله بایستی فایل Functions.php را ویرایش کرده و کد مربوطه را در انتهای این فایل قرار دهید و سپس تغییرات را ذخیره کنید.
add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'websoltan_hide_price_out_of_stock_products', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'websoltan_hide_price_out_of_stock_products', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_get_price_html', 'websoltan_hide_price_out_of_stock_products', 10, 2 );
 
function websoltan_hide_price_out_of_stock_products( $price, $product ) {
 if ( ! $product->is_in_stock()) {
  $price = '<p>اتمام موجودی</p>';
 }
 return $price;
}

مخفی کردن قیمت محصولات ناموجود در ووکامرس

درصورتیکه تمایل داشتید قیمت محصولات ناموجود را مخفی کنید نیاز هست به آموزش پنهان کردن قیمت محصولات ناموجود در ووکامرس مراجعه کنید. در این آموزش سعی کردم روش های مختلف مخفی کردن قیمت محصولات ناموجود رو بهتون آموزش بدم. پس این مطلب رو از دست ندید و حتما مطالعه کنید تا بر اساس نیازتون بتونید تصمیم بگیرید که کدام یک از کدها نیاز شما را برطرف خواهد کرد.


نتیجه گیری

در این مطلب سعی کردم نحوه تغییر برچسب اتمام موجودی در ووکامرس را بهتون آموزش بدهم. به کمک روش فوق میتوانید برچسب اتمام موجودی را به دلخواه تغییر دهید.

درصورتیکه تمایل دارید محصولات ناموجود را به انتهای لیست انتقال دهید ، پیشنهاد میکنم از افزونه اینستوک استفاده کنید و درصورتیکه مایل هستید محصولات بدون قیمت یا محصولات رایگان را به انتهای لیست صفحات سایت خود منتقل کنید ، پیشنهاد میکنم از افزونه سورتینو استفاده کنید.

درصورتیکه سوالی داشتید ؛ میتوانید از طریق دیدگاه ها بیان کنید تا در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهم. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید