سلطان وب
سبد خرید
خانه | آموزش وردپرس | ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس

ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس

ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس

ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس

استفاده از آیکون چت آنلاین واتساپ در سایت باعث ایجاد تجربه کاربری بهتر برای مشتریان خواهد شد. با افزودن قابلیت چت آنلاین به سایت میتوان یک راه ارتباطی سهل و آسان با مشتریان ایجاد کرد. در این مطلب آموزش ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس را به شما عزیزان ارائه خواهم داد.


ایجاد دکمه واتساپ شناور با المنتور در وردپرس

برای اینکه دکمه تماس واتساپ در تمامی صفحات نمایش داده شود، نیاز است آیکون واتساپ را در هدر یا فوتر طراحی شده توسط المنترو قرار دهیم. پیشنهاد میکنم این آیکون را همانند من در هدر سایت وردپرسی خود قرار دهید.

برای انجام این کار نیاز است در ابتدا وارد سربرگ طراحی شده توسط المنتور شوید ؛ سپس یک سکشن یا بخش جدید در هدر خود ایجاد کرده و ویجت آیکون را داخل سکشن قرار دهید . در مرحله بعدی یک آیکون برای ویجت انتخاب شده قرار دهید تا ظاهر زیبایی برای سایت بوجود آید. ما در اینجا از آیکون واتس آپ استفاده خواهیم کرد.


نحوه لینکدهی به آیکون در المنتور

در این مرحله روی آیکون اضافه شده کلیک کنید و طبق تصویر زیر آیکون را ویرایش کنید . در مرحله بعدی شماره واتساپ خود را طبق الگوی زیر در بخش پیوند آیکون قرار دهید.

الگویتم شماره واتساپ برای دکستاپ :

https://web.whatsapp.com/send?phone=989223125905

  • دقت کنید شماره خود را بایستی جایگزین شماره موجود در لینک بالا کنید . همچنین شماره خود را بدون 0 ابتدایی و بدون + قرار دهید . این لینک فقط برای واتساپ دکستاپ کارایی دارد

الگویتم شماره واتساپ برای نسخه موبایل : 

https://wa.me/+989223125905

  • دقت کنید شماره خود را بایستی جایگزین شماره موجود در لینک بالا کنید . همچنین شماره خود را بدون 0 ابتدایی و با + قرار دهید . این لینک فقط برای واتساپ در نسخه موبایل کارایی دارد و شما بایستی در ابتدا آیکون واتساپ را برای نسخه موبایل طبق ویدیو  ایجاد کرده و سپس لینکدهی را انجام دهید .


نحوه ایجاد دکمه شناور در المنتور

برای شناور سازی آیکون ایجاد شده ؛ ابتدا بایستی وارد تب پیشرفته ویجت آیکون شوید و سپس تب اول (طرح بندی) را انتخاب کرده و مقادیر عرض ، جایگاه ، جهت عمودی و جهت افقی را طبق تصویر زیر تنظیم کنید.

حالا میتوانید استایل آیکون را طبق نیاز خود سفارشی سازی کنید. با کلیک بر روی آیکون به محیط چت واتساپ منتقل خواهید شد.


نتیجه گیری

امیدوارم از این آموزش به خوبی استفاده کنید و به راحتی بتوانید چت آنلاین سایت وردپرسی خود را ایجاد کنید. اگر مشکلی در پیاده سازی این آموزش داشتید ؛ میتوانید مشکل خود را از بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت راهنمایی لازم جهت رفع مشکل شما ارائه شود. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید