سلطان وب
سبد خرید

خدمات توسعه سایت

زمانیکه طراحی سایت بصورت کامل انجام میشود و مدتی از فعالیت سایت میگذرد ، ممکن است نیاز به توسعه برای مدیران کسب و کار به وضوح حس شود. به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به توسعه سایت پیدا کنید ؛ بعنوان مثال ممکن است بخواهید پنل کاربری ، چت انلاین ، سئو تکنیکال و یا مواردی از این قبیل را به سایت خود اضافه کنید تا کاربران و مشتریان تون بتوانند از خدمات سایت شما به نحو احسن استفاده کنند. توسعه سایت سبب میشود درگیری های شما در پاسخگویی تلفنی و راهنمایی کاربران به حداقل برسد و همین امر باعث بهره وری بهتر خواهد شد. توسعه سایت گاهی از طراحی سایت فعالیتی پیچیده تر و مهم تر است. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل کنید.

اعتماد به سلطان وب

تضمین کیفیت

خدمات توسعه سایت با کیفیت تضمین شده ارائه میگردد تا با خیالی آسوده امکانات دلخواه خود را سفارش داده و قابلیت های جدید را به سایت خود اضافه کنید

خدمات متنوع

خدمات متنوعی را در زمینه توسعه سایت ارائه میکنیم تا نیاز شما را در تمام زمینه های موجود به خوبی پوشش دهیم و دغدغه شما را در سریع ترین زمان ممکن رفع کنیم.

300 پروژه موفق

بیش از 300 پروژه جهت توسعه سایت در زمینه های مختلف انجام دادیم و از پروژه های قبلی ، تجربه زیادی کسب کردیم تا کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

رضایت مشتریان

مشتریان قبلی از خدمات توسعه سایت رضایت کامل داشتند و این سبب دلگرمی و اعتماد مشتریان جدیدمون برای همکاری جهت توسعه سایت خواهد بود.

متخصص وردپرس

بعنوان یک متخصص وردپرس از سال 92 درحال انجام پروژه های مختلف در زمینه توسعه سایت هستم و شما با یک شخص کاملا حرفه ایی همکاری خواهید کرد.

خدمات توسعه سایت

اهمیت خدمات توسعه سایت

توسعه سایت از آنجایی اهمیت پیدا میکند که ممکن است صاحبین کسب و کار ها تمایل به ارتقا امکانات سایت خود داشته باشند. بعنوان مثال ممکن است شما بعنوان صاحب یک فزوشگاه اینترنتی مایل باشید بخش تیکت و پشتیبانی یا بخش ارائه فاکتور را به سایت خود اضافه کنید. در اینجا دقیقا مبحث توسعه سایت معنا پیدا میکند.

توسعه سایت در اغلب موارد باعث افزایش امکانات سایت میشود و امکانات جدیدتری به سایت اضافه میگردد. این حوزه شامل گستردگی فراوانی است و قابلیت های متنوعی را باتوجه به نوع سایت میتوان درنظر گرفت.

در اکثر پروژه های توسعه سایت بعد از مدتی بازخورد های جالبی از مشتریان و به نوعی صاحبین کسب و کار دریافت کردیم. بعنوان مثال با پیاده سازی بخش تیکت و پشتیبانی برای یک سایت فروشگاهی بعد از مدتی بازخورد مثبتی از سمت مشتری دریافت کردیم که حجم تماس های تلفنی کاهش پیدا کرده و روال پشتیبانی مشتریان بصورت یکپارچه درامده و داخل سامانه تیکت و پشتیبانی به مشکلات و نیازهای مشتریان پاسخ داده میشود.

بعنوان مثال دیگر با پیاده سازی قابلیت گفتگو آنلاین برای یک فروشگاه اینترنتی بازخورد مثبتی دریافت کردیم که نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری افزایش داشته است. توسعه سایت برای سایت های فروشگاهی بیشتر استفاده میشود اما این به این معنا نیست که نمیتوان سایت شخصی یا شرکتی را توسعه داد. 


انواع خدمات توسعه سایت

 1. سامانه تیکت و پشتیبانی
 2. سامانه گفتگو آنلاین
 3. ارائه فاکتور پیشرفته
 4. طراحی پنل کاربری پیشرفته
 5. ارسال پیامک فرایند های خرید
 6. ورود و عضویت پیامکی در سایت
 7. سئو تکنیکال
 8. چند زبانه سازی سایت

مزایای توسعه سایت

 • افزایش بهره وری سایت به بهترین شکل ممکن​
 • افزودن امکانات جدید نظیر گفتگوی آنلاین ، پنل کاربری پیشرفته و … جهت جذب مشتریان بیشتر​
 • بهبود تجربه کاربری مشتریان
 • افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری
 • جلب اعتماد مشتریان

تعرفه توسعه سایت

تعرفه خدمات توسعه سایت

قیمت از 1.5 میلیون تومان
 • سئو تکنیکال
 • چند زبانه سازی سایت
 • افزودن امکانات خاص به سایت

سوالات متداول

بله . مجموعه سلطان وب خدمات متنوعی را ارائه میدهد که بر اساس نیاز خود میتوانید نسبت به ثبت سفارش خدمات مدنظرتان اقدام فرمائید.

بله ، لطفا از راه های اتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید